آخرین مورد اضافه شده به LEGO Technic Line Ferrari 488 GTE – Review Geek است


لگو

آخرین رکورد از LEGO رنگ LEGO Technic Ferrari 488 GTE “AF Corse # 51.” نماد آهنگ 1677 قطعه با جزئیات چشمگیر تکثیر شده است تا زیبایی چشم نواز و روح ایتالیایی را در اندازه کامل خود به تصویر بکشد. این کیت با قیمت 169.99 دلار در تاریخ 1 ژانویه 2021 از طرف LEGO و سایر خرده فروشان جهانی در دسترس خواهد بود.

ماکت ماشین مسابقه ای از ویژگی های معتبری برخوردار است ، از جمله سیستم تعلیق جلو و عقب ، موتور V8 با پیستون های متحرک ، منحنی های آیرودینامیکی ، رنگ سه رنگ ، برچسب های اسپانسر ، شماره اصلی مسابقه و فرمان با نشان نمادین Prancing Horse.

لگو تکنیک فراری 488 GTE "Corse شماره 51" جلوی آنالوگ واقعی آن
لگو

لارس کروگ جنسن ، طراح تکنیک LEGO می گوید: “توانایی بازآفرینی فراری در قالب LEGO Technic یک رویای مطلق کودکی است.” “فراری به دلیل وسایل نقلیه واقعاً شگفت انگیز خود شناخته شده است ، بنابراین من می دانستم که باید مرزهای سیستم LEGO Technic را گسترش دهم تا نسبت به بت مسلط در مسیر انصاف داشته باشم. این مدل در حالی که به قدرت مهندسی خود احترام می گذارد تا ذات واقعی 488 GTE را به تصویر بکشد ، شبح های زیبای این ماشین را به تصویر می کشد. “

LEGO Technic Ferrari 488 GTE “AF Corse # 51” اولین مدل فراری است که برای LEGO طراحی شده است اما ادامه همکاری 15 ساله بین این دو مارک است. این یکی از بسیاری از سرگرمی ها است از نظر فنی یک ابرخودرو می سازد ارائه شده توسط LEGO. شما می توانید کیت حماسی فراری را با قیمت 169.99 دلار از طریق LEGO یا سایر خرده فروشی های جهانی خریداری کنید ، درصورتی که در تاریخ 1 ژانویه 2021 در دسترس قرار گرفت.

منبع: لگو
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*