آسوکا تانو کیست و برای کودک چه معنایی دارد؟ – بررسی گیک


دیزنی

این احتمال وجود دارد که اگر در Disney + مشترک شوید ، بیشتر برای یک نمایش است –ماندالوریایی. این یک نمایش است که تا حدی یک ماجراجویی کابوی فضایی است ، تا حدی یک درام برای یک شکارچی فضل ، یک مهمانی جنگ ستارگان افسانه و قسمت … اوه … پانک بروستر؟ اگر پیروی کرده باشید ، می دانید که هدف بعدی ماندالوریان یافتن آسوکا تانو است ، زیرا او می داند که جدی می تواند کجا باشد. اما آسوکا تانو کیست؟

توجه داشته باشید: ماندالوریایی یک نمایش مداوم است و فصل 2 در حال پخش است. اگرچه سعی خواهیم کرد اسپویلرها را به حداقل برسانیم ، اما در مورد قسمت 3 فصل جاری درباره وقایع بحث خواهیم کرد. با این حال ، برای کسانی که هنوز فرصت تماشای آن را ندارند ، از قسمت های داستانی آخرین قسمت اجتناب خواهیم کرد. ما همچنین در مورد نقاط طرح بحث خواهیم کرد جنگ های کلون و شورشیان نزدیک تر.

“آیا شما انتظار دارید كه من در كهكشان خانه این موجود را جستجو كنم و آن را به یك نژاد جادوگر دشمن تحویل دهم؟” به طور خلاصه ، این خط ماموریت فعلی دین جارین (معروف به ماندالوریان و بازی پدرو پاسكال) را نیز خلاصه می كند. در پایان فصل 1 ، آرمورر (امیلی پرستو) از او می خواهد کودک را به مردانش برگرداند.

ماندالوریایی و کودک در جهانی منجمد.
دیزنی

به نظر می رسد که جارین تصور غلطی دارد که جدی و افراد کودک یکسان هستند. آخرین دلیل او برای یافتن جدی ، جستجوی شخصی به نام آسوکا تانو در شهر کالودان در سیاره جنگلی Corvus است.

در حالی که ماندالوریایی چندین شخصیت جدید را در معرفی می کند جنگ ستارگان جهان ، شاید از شنیدن اینکه Asoka اختراع نمایش نیست متعجب شوید. مانند بو-کتان (کتی ساکف) ، دیگر ماندالوریایی که به جارین برتری داد ، آسوکا از جنگ های کلون سریال انیمیشن. (نه کارتونی که از سبک پیروی می کند سامورایی جکاما سری بعدی CGI.)

بنابراین ، آسوکا جدی است؟ نه ، اما او می خواست باشد. که در جنگ های کلون ، او است به جز آناکین اسکای واکر. (درست است ؛ او یک دانش آموز قدیمی دارت ویدر است.) تحت نظر آناکین ، او در کودکی جوان و غر زدن بزرگ شد. جنگ ستارگان) برای دو برابر شدن نور ، داشتن قدرت ، نیروی انفجاری که در الاغ Togruta (این نژاد او است) لگد می زند ، که می تواند لکه های پاشنه مشابه با دارت مال را داشته باشد.

اما او آموزش جدی خود را تمام نکرد. در فصل 5 از جنگ های کلون ، کسی او را برای قتل آماده می کند. بسیاری از جدی اعتقاد ندارند که او بی گناه است ، و اگرچه آناکین مقصر واقعی را گرفتار می کند ، اما او باعث ناامیدی از دستور جدی می شود.

Ahsoka بزرگتر در حال تماشای خواننده R2 است.
دیزنی

Ahsoka به سری جدیدتر برمی گردد شورشیان، البته به عنوان یک فرد بسیار مسن و سخت. او اکنون دو لایت چراغ سفید دارد و در یک برهه در یک دوئل حماسی با دارت ویدر شرکت می کند. در آغاز مبارزه ، او به سادگی به هویت واقعی وادر مشکوک می شود ، اما واقعیت را تا انتها درک می کند. و به لطف برخی به سختی موفق شد با زندگی فرار کند جنگ ستارگان-سبک سفر در زمان (بله ، واقعاً).

با این حال ، این فرار او را به لحاظ معنوی جلب می کند (این … پیچیده است) و دیگر ظاهر نمی شود شورشیان تا پایان سریال. وقتی ما با آسوکا حرکت می کنیم ، او سفری را برای یافتن چیز اصلی آغاز می کند شورشیان یک قهرمان ، عزرا ، که در جایی در یک قسمت دورافتاده از کهکشان گم شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=eZCpv20L9RI

شاید از خود بپرسید که آیا بو-کاتان واقعاً آسوکا را می شناسد – و جواب مثبت است ، او این را می داند. آنها برای اولین بار در فصل 4 به عنوان دشمن دیدار می کنند. اما امسال جنگ های کلون هفتمین فصل شگفت آور را پس از یک وقفه شش ساله دریافت کرد. در فصل آخر ، بو کاتان و آسوکا بار دیگر با هم دیدار می کنند و در کنار هم (کم و بیش) می جنگند تا دارت مول را که ماندالور ، خانه ماندالوری ها را سرنگون کرد ، شکست دهند.

چیزی که ما نمی دانیم این است که آیا آسوکا واقعاً می داند که سایر جدی ها کجا هستند؟ ما هنوز نمی دانیم که آیا او واقعاً با لوک یا دیگر جدی در مخفی کاری ملاقات کرده است – غیر از موارد برجسته در شورشیان (که اکثر آنها مرده یا مفقود شده اند). با این حال ، شاو شناخت نگران کننده ای از کودک دارد. سرانجام ، او در طول سالهای Padawan خود با یودا ملاقات کرد و با او جنگید. او ممکن است یکی از معدود افرادی باشد که هنوز افراد یودا را به یاد می آورد.

اما باید منتظر بمانیم تا بفهمیم. اگر جارین یک چیز را ثابت کرده است ، این است که او عادت دارد از وظیفه اصلی خود عدول کند. تقریباً همیشه در حاشیه است. هنوز مشخص نیست که آسوکا در چه زمانی ظاهر می شود ، اما به نظر می رسد روساریو داوسون نقش این شخصیت را بازی کند.

پول ما برای قسمت 5 است. در نهایت ، دیو فیلونی این قسمت را کارگردانی کرد و او Ahsoka (به همراه جورج لوکاس) را خلق کرد. آن را از دست ندهید ، زیرا آسوکا یکی از جالب ترین شخصیت ها است جنگ ستارگان. با تماشای آن می توانید داستان کامل آن را ثبت کنید Star Wars: The Clone Wars و جنگ ستارگان: شورشیان در + دیزنی.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*