آمازون موزیک از ویژگی های اشعه ایکس برای Trivia و اعتبار آهنگ برخوردار است – Geek را مرور کنید


آمازون موزیک از X-Ray برای نمایش حاشیه نویسی ، کنجکاوی و متن شعر مانند نبوغ استفاده می کند. آمازون ، نبوغ

یکی از محبوب ترین ویژگی های آمازون برای Kindle و Prime Video اکنون در سرویس موسیقی آن موجود است. این شرکت می گوید میلیون ها آهنگ در فهرست خود از قبل حاوی حقایق جالب ، حاشیه نویسی ، اعتبار آهنگ و سایر مزایای پیچیده هستند.

X-Ray برای موسیقی آمازون باید برای کسی که از Kindle یا Prime Video استفاده می کند آشنا باشد. هنگام پخش آهنگ فقط کافی است از پایین صفحه به سمت بالا بکشید تا اعتبارها ، حقایق جالب و سایر اطلاعات را ببینید. آمازون کار خوبی انجام داد و سرویس اشعه ایکس خود را پنهان کرد ، بنابراین وقتی زمان گوش دادن به صحبت های رافائل سعدیک است نگران نباشید که مانع آن شود. هنوز ری یا پل مک کارتنی بگو بگو بگو. (شوخی این است که این عناوین آهنگ با اشعه ایکس قافیه می شوند … آیا این یک شوخی محسوب می شود ، حتی اگر خنده دار نباشد؟)

آمازون تجربه موسیقی اشعه ایکس خود را از ابتدا ایجاد می کند – بر خلاف Spotify ، که برای چیزهای بی اهمیت و حاشیه نویسی با Genius همکاری کرده است. به همین دلیل امروزه تنها محبوب ترین آهنگ های انگلیسی حقایق جالبی دارند. آمازون قول می دهد با گذشت زمان محدوده موسیقی X-Ray را گسترش دهد.

منبع: آمازون از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*