آنچه در Chrome 87 جدید است ، اکنون در دسترس است


Google با انتشار Chrome 87 به روزرسانی های جامع تری را به مرورگر محبوب خود اضافه کرد. همراه با موارد اضافی معمول برای توسعه دهندگان ، Chrome 87 شامل یک پیش نمایش PDF کاملاً جدید ، به روزرسانی های عملکرد بیشتر و تصاویر پس زمینه جدید برای سیستم عامل Chrome است.

گوگل Chrome 17 را در 17 نوامبر 2020 منتشر کرد. مرورگر Chrome به طور خودکار به روزرسانی را نصب می کند یا از شما می خواهد آیا آن را نصب کنید. اگر می خواهید اکنون آن را بررسی کنید ، می توانید روی منو> راهنما> درباره Google Chrome کلیک کنید.

متصل: چگونه Google Chrome را به روز کنیم

مرورگر PDF تجدید نظر شده

بررسی pdf کروم 87

یکی از مهمترین تغییرات بصری در Chrome 87 شامل فایلهای PDF است. برای اولین بار پس از مدتی ، پیش نمایش PDF داخلی ساخته شده است.

نمای PDF جدید شامل یک نوار کناری است که پیش نمایش تمام صفحات را نشان می دهد. دکمه های بزرگنمایی همراه با دکمه چرخش و گزینه Fit to Page اکنون در بالای صفحه قرار دارند. این فهرست همچنین شامل گزینه جدیدی برای مرور صفحات در کنار هم می باشد.

اگر این رابط کاربری جدید را در Chrome 87 مشاهده نکردید ، می توانید آن را با پرچم از فعال کنید chrome://flags/#pdf-viewer-update.

برگه های باز را جستجو کنید

لیست برگه های کروم و جستجو

اگر می خواهید بسیاری از برگه ها را باز نگه دارید ، یافتن مورد دلخواه گاهی ممکن است دشوار باشد. Chrome 87 نماد پیکان را در نوار وضعیت معرفی می کند که به شما امکان می دهد لیستی از همه برگه های باز را مشاهده کنید. این لیست شامل همه پنجره های Chrome است و می توانید برای جستجوی آنها تایپ کنید.

این ویژگی ابتدا در Chromebook و سیستم عامل Chrome در دسترس است ، اما گوگل می گوید “به زودی” در سیستم عامل های دسکتاپ در دسترس خواهد بود.

اقدامات Chrome در کادر همه چیز

اقدامات کروم
گوگل

Chrome Omnibox جایی است که می توانید URL ها را وارد کرده و جستجو کنید. Chrome 87 یک ویژگی به نام “Chrome Actions” را به Omnibox از قبل قدرتمند اضافه می کند.

اقدامات در Chrome راهی سریعتر برای انجام برخی کارها است. به عنوان مثال ، می توانید “ویرایش رمزهای عبور” را وارد کنید و به طور مستقیم به این بخش از تنظیمات میانبر خواهید رسید. مثال دیگری که می توانید استفاده کنید “حذف تاریخچه” است.

مدیریت دوربین جلسه ویدیویی

کنترل دوربین chrome 87

کنفرانس ویدیویی در سال 2020 بسیار مهم شده است و Chrome 87 برخی از ابزارهای بهبود یافته دوربین را معرفی می کند. اگر از دوربینی استفاده می کنید که از قابلیت چرخش ، شیب و بزرگنمایی پشتیبانی می کند ، Chrome اکنون می تواند به این کنترل ها دسترسی پیدا کند.

به جای استفاده از نرم افزار سازنده دوربین ، می توانید دوربین را مستقیماً با استفاده از Chrome کنترل کنید. وب سایت نشست ویدیویی فقط در صورت اجازه دادن به سایت می تواند به کنترل ها دسترسی پیدا کند.

کوکی فروشگاه API

کوکی ها یکی از محبوب ترین روش های ذخیره سازی اطلاعات در وب سایت ها هستند. با این حال ، تجزیه و تحلیل این داده ها برای وب سایت ها همیشه دشوار بوده است. Chrome 87 برای حل این مشکل API فروشگاه کوکی را معرفی می کند.

Cookie Store API لیستی از کوکی های ذخیره شده با قالب JSON ساده و تمیز را در اختیار وب سایت ها قرار می دهد. فرایندهای پس زمینه همچنین می توانند با API جدید به کوکی ها دسترسی پیدا کنند. معنی آن برای افرادی که در وب گشت و گذار می کنند ، عملکرد بهتر سایت است.

تنظیم برگه … این بار به صورت واقعی؟

تنظیمات تب در ابتدا برای Chrome 85 ، سپس دوباره برای Chrome 86 برنامه ریزی شده بود ، و اکنون ، ظاهراً ، در Chrome 87 گنجانده شده است. آیا سرانجام این بار باقی خواهد ماند؟ خواهیم دید.

هنگام تنظیم پارتیشن ها ، زبانه هایی که در پس زمینه باز هستند ، پس از پنج دقیقه یا بیشتر غیرفعال شدن ، حداکثر به یک درصد زمان پردازنده تنظیم می شوند.

زبانه ها را می توان هر لحظه یک بار بیدار کرد در حالی که در پس زمینه است. سرپرستان سایت می توانند این قانون را با سیاست IntensiveWakeUpThrottlingEnabled کنترل کنند.

سیستم عامل Chrome تصاویر پس زمینه جدیدی دریافت می کند

کاغذ دیواری Lakehouse chrome os 87
خونه کنار دریاچه گوگل

Google با برخی از تصاویر پس زمینه جدید در سیستم عامل Chrome کمی چیزها را تازه می کند. تصاویر زمینه را می توان در مجموعه های جدید “Element” ، “Made by Canvas” و “Collage” در ابزار انتخاب کاغذ دیواری یافت. در مجموع بیش از 30 تصویر زمینه جدید وجود دارد.

متصل: نحوه تغییر تصویر زمینه و طرح زمینه Google Chromebook خود

ویژگی ها برای توسعه دهندگان

https://www.youtube.com/watch؟v=bE3O6EhLjPc

مانند هر نسخه Chrome ، بسیاری از ویژگی های جدید Chrome 87 پشت صحنه هستند. توسعه دهندگان از این ابزارها برای ایجاد تجربه ای جدید استفاده می کنند. Google بسیاری از آنها را در سایت توسعه دهنده و وبلاگ Chromium شرح داده است:

  • بخش جدید WebAuthn: توسعه دهندگان می توانند از اعتبار سنج ها تقلید کرده و API احراز هویت وب را با برگه جدید WebAuthn اشکال زدایی کنند.
  • isInputPending (): اسکریپت های طولانی مدت گاهی اوقات می توانند ورودی کاربر را مسدود کنند. برای مقابله با این مسئله ، Chrome 87 روشی به نام اضافه کرد isInputPending() ، موجود از navigator.scheduling که می تواند با عملیات طولانی مدت فراخوانی شود.
  • چراغ جلو 6.4: پنل Lighthouse اکنون با Lighthouse 6.4 کار می کند.
  • موتور جاوا اسکریپت V8: Chrome 87 شامل نسخه 8.7 موتور V8 JavaScript است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*