آیا از گفتگو با الکسا خسته شده اید؟ در عوض ، سعی کنید برای او پیام کوتاه ارسال کنید – به Geek بروید


DANIEL CONSTANTE / Shutterstock

دستیارهای صوتی مانند الکسا و دستیار Google برای نصب راحت و مفید هستند. اما صحبت با آنها همیشه راحت نیست. اگر دستیار Google را ترجیح می دهید ، می توانید به جای آن تایپ کنید ، اما خوش شانس کاربران الکسا نبود. تمام شد – اکنون می توانید به جای دستور دادن با الکسا نامه بنویسید. حداقل اگر در پیش نمایش iOS هستید.

Ambient برای اولین بار متوجه این تغییر شد و تاکنون به نظر می رسد که این فقط یک تست برای iOS است. اگر به نمای عمومی دسترسی دارید ، هنگام باز کردن برنامه الکسا ، باید گزینه جدید صفحه کلید را ببینید.

این شرکت آزمایش را به The Verge تایید کرد و گفت:

Type with Alexa یک ویژگی بازنگری عمومی است که برای مشتریان الکسا در iOS وجود دارد و به شما امکان می دهد بدون استفاده از صوت با الکسا تعامل داشته باشید ، این بدان معنی است که اکنون هر آنچه که می توانید به الکسا بگویید با برنامه موبایل الکسا شما معرفی شده است. نوع الکسا برای مشتریان iOS در ایالات متحده موجود است

مشخص نیست که این آزمون تا چه اندازه گسترده است یا چه زمانی به اندروید می رسد. توانایی وارد کردن متن با دستیار صوتی چیز جدیدی نیست. اکنون می توانید دستیار Google و Cortana را تایپ کنید. اما تاکنون فقط صدایی با الکسا بود.

امیدواریم که این ویژگی به زودی در تعداد بیشتری از کاربران و سیستم عامل ها توزیع شود.

از طریق محیط
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*