آیا باید جریان را رها کنید و به کابل برگردید؟ – بررسی گیک


JohnKwan / Shutterstock

قرار بود پخش این ویدئو ما را از شر شرارت تلویزیون کابلی نجات دهد. اما با افزایش قیمت ها و پایین آمدن گزینه های پخش ، توجیه تجربه جریان ناامیدکننده و گران قیمت ناشی از کابل کشی دشوار می شود. افرادی که در خدماتی مانند YouTube TV مشترک می شوند واقعاً می توانند صرفه جویی پول و دریافت کانال های بیشتر از طریق اشتراک کابل. اما آیا واقعاً ارزش بازگشت دارد؟

اصلا چرا کابل را انداختیم؟

هیچ کس انتظار نداشت Netflix به عنوان جایگزینی دائمی برای کابل تبدیل شود ، زمانی که تلویزیون پخش تلویزیونی و نمایش فیلم را از سال 2007 آغاز کرد. این ایده همانطور که در 13 ساله گفته شد ، نیویورک تایمز مقاله ، مجبور به رقابت با Blockbuster ، iTunes و خدمات تقاضای ویدیوی کابل شد.

اتفاقاً Netflix به طلا برخورد می کند. نه تنها به دلیل ارزان یا راحت بودن پخش جریانی ، بلکه به این دلیل که Netflix دارای یک کتابخانه شگفت انگیز از نمایش ها و فیلم ها است – کتابخانه ای که تمام سرویس های پخش جریانی مدرن را شرمنده می کند. در آن زمان ، ما نمی فهمیدیم که این آغاز یک مفهوم جدید است: قطع بند ناف.

توزیع کنندگان خوشحال هستند که مجوز کاتالوگ خود را برای Netflix صادر می کنند زیرا آنها معتقدند جریان در بهترین حالت جایگزینی برای استخدام است. در اینجا چگونگی ترکیب نتفلیکس با ترکیب فیلم های کلاسیک دیزنی ، کاتالوگ کامل پیکسار ، بهترین نمایش های NBC Universal ، بازدیدهای کاملاً جدید AMC ، Nickelodeon ، برادران وارنر ، FOX ، شبکه کارتون و بسیاری موارد دیگر در سالهای اولیه پخش خود وجود دارد. با فرا رسیدن سال 2009 ، نشریاتی مانند کابل مقالاتی مانند “Netflix همه جا: با عرض پوزش ، شما تاریخ هستید” را بیرون کشید.

فضای جریان امروزی نسبت به یک دهه قبل در دسترس تر است. کیفیت ویدئو بهتر است ، ما نمایش های بدیع و عالی داریم چیزهای عجیبو سرویس های تلویزیونی زنده مانند Sling و YouTube TV جایگزینی مستقیم برای تجربه کابل ارائه می دهند. امروزه ، برش کابل بسیار آسان است – مطمئناً. مشکل این است که جریان است مسیر گرانتر از آن بود و فقط بدتر خواهد شد.

جریان ناامید کننده است ، اما هنوز ارزشش را دارد

شخصی که از نت فلیکس در رایانه لوحی خود استفاده می کند.
pixinoo / Shutterstock

از زمان تجدید حیات در اوایل سال 2010 ، قیمت Netflix تقریباً دو برابر شده است ، در حالی که انتخاب محتوای A-list آن تنها نازک شده است. شما نمی توانید Netflix را به تنهایی اداره کنید ، بنابراین احتمالاً در حال حاضر مشترک سه ، چهار یا حتی پنج سرویس هستید. چگونه جهنم به اینجا رسیدیم؟

هر سرویس جریانی برای حفظ مشتری به چندین پخش سطح بالا نیاز دارد. اما فقط تعداد اندکی از نمایش ها با جذابیت گسترده وجود دارد دفتر یا دوستانو سرویس های پخش تمایلی به اشتراک گذاری آنها با یکدیگر ندارند. به همین دلیل به نظر می رسد Netflix و Hulu بهترین نمایش های خود را از دست می دهند و این دلیل اصلی اشتراک مشترک چندین سرویس به جای فقط یک سرویس است.

به همین دلیل است که هزینه Netflix بسیار زیاد است. توزیع کنندگان می دانند که نمایش های نمایشی هزینه زیادی دارد و برای عناوینی مانند این مبلغ به بیش از 100 میلیون دلار نیاز دارند دوستان و دفتر. اگر سرویس های پخش جریانی می خواهند این پخش ها را حفظ کنند ، باید هزینه بیشتری از شما دریافت کنند. تنها راه جایگزین ساخت سریال پرطرفدار مانند است سوارکار بوجک یا چیزهای عجیب در خانه ، که خطرناک است و بسیار گران

با این حال ، این سرویس های جریان درخواستی به اندازه کابل بد نیستند. شما ماهیانه 15 تا 60 دلار پرداخت می کنید و هیچ قراردادی برای شما باقی نمی ماند. هر زمان که بخواهید می توانید اشتراکتان را لغو کنید (یا برای صرفه جویی در هزینه ها آنها را بچرخانید) و از همه مهمتر ، لازم نیست که با شرکت کابل کار داشته باشید.

این مشکل زمانی اتفاق می افتد که شما در سرویس هایی مانند YouTube TV ، Sling یا Hulu با Live TV مشترک شوید ، که جایگزین مستقیم کابل هستند. مانند سایر سرویس های پخش جریانی ، این سیستم عامل های زنده تلویزیونی دائماً محتوا را از دست می دهند و قیمت خود را به حدی افزایش می دهند که اغلب هزینه آن را می پردازند بیشتر از یک طرح کابل

اگر تلویزیون زنده دوست دارید … خوب ، ما باید صحبت کنیم

تصویر صفحه از شبکه YouTube TV.

سرویس های تلویزیونی زنده مانند YouTube TV و Sling جایگزینی مستقیم کابل هستند که مردم دهه هاست می خواهند. فقط منطقی است چرا وقتی می توانید از طریق اتصال اینترنت خود تلویزیون را روی هر دستگاهی تماشا کنید به کابل بچسبید؟ چرا وقتی می توانید پخش در ابر را ضبط کنید ، نگران DVR های حجیم هستید؟ چرا هر وقت خواستید از پخش جریانی خودداری کنید چرا باید قرارداد ببندید؟

خوب ، شاید شما یک طرفدار ورزش هستید که می خواهد Fox Sports را تماشا کند ، که در محبوب ترین سرویس های تلویزیونی زنده وجود ندارد. شاید شما ترکیبی از کانالهای تلویزیونی را بخواهید که از طریق پخش در دسترس نباشند یا سلام ، شاید خدمات تلویزیون زنده گرانتر از بسته اینترنت + کانالهای کابلی باشند.

YouTube TV و Hulu با Live TV به ترتیب با قیمت 35 و 40 دلار در سال 2017 راه اندازی شدند. متأسفانه ، وقتی این مقاله را نوشتم ، Hulu اعلام کرد که افزایش قیمت به 70 دلار در ماه می رسد و YouTube TV قیمت آن را در ماه ژوئن به 65 دلار در ماه افزایش داد. این قیمت ها حتی با وجود کانال های انتخابی 80+ و قابلیت DVR ابری که توسط Google و Hulu تبلیغ می شود ، بسیار شرم آور است. AT&T TV Now و FuboTV از همان مشکل رنج می برند – آنها کانال ها یا ویژگی های کافی را برای توجیه قیمت بالای 60 دلار ارائه نمی دهند.

از طرف دیگر ، ارائه دهنده کابل متوسط ​​شما یک برنامه 120 کانال (با فاکس اسپورت) با هزینه ای در حدود 60 تا 70 دلار در ماه ارائه می دهد. ترکیب این طرح کابل با سرویس اینترنت 100 مگابیت بر ثانیه صورتحساب ماهانه شما را بین 75 تا 90 دلار در ماه افزایش می دهد ، که هنوز هم معامله بهتری نسبت به پخش مستقیم تلویزیون است زیرا شامل اینترنت شماست. (توجه: برخی از ارائه دهندگان خدمات ممکن است بسته هایی را با این قیمت ارائه ندهند ، به خصوص اگر در مناطق روستایی هستید.)

تنها سرویس پخش جریانی با قیمت بهتر از کابل ، تلویزیون Sling است که فقط با 30 دلار در ماه شروع می شود. Sling یک جایگزین خارق العاده برای یک طرح اولیه راه اندازی کابل یا کابل است ، اما انتخاب محدود کانال های آن برای افرادی که بسته های بزرگتر را ترجیح می دهند جذاب نخواهد بود.

آیا لازم است دوباره به کابل برگردید؟

تکنسین کابل شامل کابل کواکسیال در پشت تلویزیون صفحه تخت.
تصاویر اژدها / Shutterstock

بسیار خوب ، بنابراین تازه فهمیدید که بسته کابل و اینترنت می تواند ارزان تر از اشتراک YouTube TV شما باشد. آیا دلیلی برای پایبندی به پخش جریانی وجود ندارد؟ آیا باید دوباره به دستان سرد و بی رحمانه ارائه دهنده کابل خود بروید؟

پاسخ احتمالاً حداقل برای اکثر افراد منفی است. پخش جریانی بسیار راحت است – شما می توانید تلویزیون را روی هر دستگاه پخش جریانی تماشا کنید بدون اینکه با کابل های بد بو یا جعبه های کابل غول پیکر خراب شوید. می توانید حساب خود را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید ، از چند صفحه به طور هم زمان تماشا کنید و زندگی کنید و قراردادی روی سرتان آویزان نباشد.

و اگر مشتری YouTube TV هستید ، پاداش های خوبی می گیرید. ما در مورد DVR نامحدود ، ضبط همزمان ، ادغام دستیار Google و گزینه انتقال سریع از طریق تبلیغات و بدون هزینه اضافی صحبت می کنیم. Google فقط برای پرداخت صورتحساب شما Chromecast رایگان را با Google TV ارائه می دهد که این بحث خارج است.

اما کابل مزایای خودش را هم دارد! شما کانال های زیادی دریافت می کنید و آنها با اخطار هفتگی مانند سرویس های پخش از بین نمی روند. می توانید از حساب کابل خود برای دسترسی به سرویس های TV Everywhere یا پخش مستقیم تلویزیون از طریق برنامه شرکت کابلی خود به تلفن خود استفاده کنید. تلویزیون کابلی حتی به کانال های محلی نیز دسترسی دارد که در اکثر سرویس های پخش جریانی در دسترس نیست (و حتی در آن زمان ، پشتیبانی پخش جریانی برای کانال های محلی بسته به منطقه متفاوت است). و تا زمانی که قراردادها مکیده شود ، حداقل زمان تمدید وقت افزایش قیمت نخواهید داشت و در صورت داشتن نبوغ کافی ، همیشه می توانید درمورد لایحه خود مذاکره کنید.

انتخاب بین جریان و کابل اغلب به تنظیمات شخصی بستگی دارد ، نه قیمت. اما اگر از طرفداران تلویزیون زنده هستید که از پرداخت هزینه بیشتر هنگام از دست دادن کانال خسته شده اید ، ممکن است لازم باشد به وب سایت ISP خود مراجعه کرده و برخی از بسته های کابل را بررسی کنید. چه کسی می داند ، شما ممکن است چیزی پیدا کنید که برای شما مفید باشد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*