آیا به دوربین های امنیتی احتیاج دارید؟ – بررسی گیک


کاسپار گرین والدز / Shutterstock.com

درست واقعاً آیا می دانید در خانه و اطراف خانه شما چه می گذرد؟ ممکن است از آنچه در هنگام ضبط دوربین های امنیتی یاد می گیرید متعجب شوید. آنها خیلی بیشتر از آنچه شما فکر می کنید می گیرند! بیایید در مورد مقدار نیاز و مکان مورد نیاز برای صحبت کردن صحبت کنیم.

چرا به دوربین های امنیتی احتیاج دارید؟

البته مهمترین دلیل استقرار دوربین های امنیتی حفاظت از خانواده و دارایی شماست. اگر کسی اتومبیل شما را پاک کند یا صورت شخصی را که قصد دارد دستگاه استریوی شما را بدزدد ، دوربین های خارجی می تواند شماره ثبت را به شما بدهد. غالباً تنها حضور دوربین برای بازدارندگی مجرمان کافی است. اما بسیاری از مزایای دیگر دوربین های امنیتی وجود دارد.

زنگ های ویدئویی می توانند هنگام تحویل بسته به شما اطلاع دهند. این موارد حتی هنگامی که شما نیاز به امضای بسته دارید و دفتر خانه COVID شما در طبقه بالا یا زیرزمین است مفیدتر است. واقعا راحت است وقتی آن کامیون بزرگ قهوه ای را می بینید و می دانید قبل از نزدیک شدن راننده تحویل به سمت در بروید! اما مهمتر از همه ، آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند یک دزد دریایی را در ایوان بگیرید که از آمدن آمازون از آخرین دور از تعطیلات جلوگیری می کند!

اگر از طرفداران امنیت خانه هستید ، احتمالاً علاقه مند هستید که در اطراف محیط خانه خود دوربین های امنیتی نصب کنید. علاوه بر محافظت از خانه و دارایی خود ، از همسایگان خود نیز محافظت می کنید و همچنین فیلم های تاریخی از ترافیک اطراف را می گیرید. دیر یا زود همسایگان یا پلیس محلی از شما تشکر می کنند.

دوربین های نظارت داخلی به شناسایی متجاوزان کمک می کند ، اما برای ردیابی حیوانات خانگی نیز مفید است! آیا نمی توانید بفهمید که چرا روغن دائماً از بین می رود؟ مطمئن نیستید چه کسی گوشه میز انتهایی را می جوید؟ شاید شما در یک سفر کاری غایب هستید و فقط می خواهید برای نوزادان خود ثبت نام کنید. آنها حتی با دوربین های داخلی توزیع کننده های مخصوص درمان می سازند تا حیوان خانگی شما را برای دیدن چهره کوچک و زیبا خود فریب دهند!

البته ممکن است محبوب ترین دوربین امنیتی فقط مانیتور کودک باشد. در آن زمان ، مانیتورهای کودک فقط مخصوص صدا بودند. اما به محض اینکه ویدئو بی سیم امکان پذیر شد ، مانیتورهای ویدئوی کودک یک برنامه اولیه محبوب بودند.

چه مدت باید شروع کنید؟

گروهی از دوربین های نظارتی خارجی که بر روی یک دیوار آجری نصب شده اند.
سرگئی تاراسوف / Shutterstock.com

اینکه به چند دوربین نیاز دارید به بازی شما بستگی دارد. اگر فقط می خواهید چشم به درب ورودی یا حیوانات خانگی خانگی خانوادگی داشته باشید ، می توانید به آرامی فقط با یک دوربین شروع کنید. اما اگر یک گجت هستید یا فکر می کنید وجود دارد همه جوره ممکن است دوربین های بیشتری بخواهید ، باید مارک های دوربین خریداری شده را در نظر بگیرید.

کاری که نمی خواهید انجام دهید دسته ای دوربین از فروشندگان مختلف است. سرانجام ، چندین برنامه در تلفن خود دریافت خواهید کرد که تصمیم ویدئویی شما را بدتر می کند – در برخی موارد به جمع آوری چندین هزینه ماهانه اشاره نکنید. به اهداف بلند مدت خود بیندیشید و یک ارائه دهنده دوربین انتخاب کنید که دوربین هایی را ارائه دهد که هم اکنون و هم در آینده مطابق با نیازهای شما باشند. شما همچنین باید تمام ویژگی های اضافی مورد نیاز خود را از جمله دید وسیع ، دید در شب خودکار ، اتصال مستقیم Wi-Fi (در مقایسه با نیاز به هاب) ، گزینه های ضبط فیلم محلی و سهولت نصب دوربین و سایر موارد را در نظر داشته باشید. با دیگران.

به عنوان مثال ، تولیدکنندگانی مانند Wyze ، Nest و Arlo گزینه های متنوعی از ویژگی های دوربین متناسب با تمام نیازهای شما را ارائه می دهند. اما از آنجا ، بهتر است که به آرامی شروع به کار کنید و سپس هنگامی که از نظر عملکرد بهتر هستید دوربین های بیشتری اضافه کنید. یا فقط می توانید همه کاره شوید!

دوربین های فضای باز

دوربین امنیتی در بیرون مشرف به حیاط خانه نصب شده است
Photographicss / Shutterstock.com

ابتدا می خواهید درب ورودی را بپوشانید. برای کاربران خانگی ، دوربین زنگ معمولاً بهترین عملکرد را دارد. اما اگر کاربر قدرتمندی هستید و می خواهید چندین دوربین خارجی را پیاده سازی کنید ، زنگ در خانه الزامی نیست. فقط از پوشیده بودن درب ورودی اطمینان حاصل کنید.

سپس شما باید دوربین های بیرونی را برای پوشش هر منطقه از اهمیت فوق العاده قرار دهید ، شاید برای پوشش یک قایق ، RV یا سایر املاک با ارزش.

گزینه منطقی بعدی قرار دادن دوربینی در گوشه خانه است که احتمالاً بیشترین میزان ترافیک روبرو را ضبط می کند. اگر خانه شما در وسط خیابانی واقع شده است که دارای رفت و آمد دو طرفه است ، بنابراین دوربین در گوشه مقابل ، رو به جهت مخالف ، به همان اندازه مهم است. به این ترتیب شما ترافیکی را که به سمت خود و دور از خود حرکت می کنید ضبط می کنید. اکنون می توانید توصیفات وسایل نقلیه و حتی در برخی موارد حتی پلاک ها را ثبت کنید.

اگر در گوشه ای قرار دارید و دومین قسمت از ملک را در معرض دید دارید ، این مکان مناسب بعدی برای دوربین است. همچنین ، یک دوربین در پشت ملک برای مراقبت از حیوانات خانگی و کودکان می تواند بسیار مفید باشد. درهای عقب نیز نقاط دسترسی کمتر متجاوزان بالقوه هستند. خوب است که آنجا پوشش داده شود.

در آخر ، اضافه کردن یک دوربین به گوشه گاراژ خود را در نظر بگیرید. علاوه بر اتومبیل های خانوادگی ، در گاراژها اغلب اسباب بازی های با ارزش دیگری مانند موتور سیکلت ، جت ، چهار چرخ یا حتی وسایل گران قیمت نیز وجود دارد. در این حالت ، دوربین به شما این امکان را می دهد که دوباره بررسی کنید که آیا درب گاراژ را برای مدت طولانی دور از خانه خود بسته اید یا خیر.

دوربین های داخلی

نمای بالایی از یک دزد کلاه دار در ژاکت کلاه دار که از خانه می دزد
Prostock-studio / Shutterstock.com

اگر کودک دارید ، به دلایل واضح اتاق کودک مکان خوبی برای شروع است. اما این مثالی است که در آن ممکن است نیازی به دوربین تمیز کودک نباشد. برخی از تولیدکنندگان دوربین ، دوربین های بی سیم استاندارد با پشتیبانی صوتی دو طرفه تولید می کنند که به راحتی قابل حمل است. یکی از آنها را می توان به راحتی برای چند سال در اتاق کودک قرار داد ، تا جایی که دیگر نیازی به آن نباشد و بعدا بدون از دست دادن سرمایه گذاری به مکان مناسب و مناسب دیگری در خانه منتقل شود.

اتاق نشیمن یکی دیگر از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون داخلی است. حداقل یک دوربین باید در گوشه ای مقابل درب ورودی قرار گیرد. شما علاوه بر عکس گرفتن از متجاوزان ، از فرصت استفاده از حیوانات خانگی و هرگونه شیطنت هایی که ممکن است فرزندان شما وارد آن شوند استفاده می کنید.

سایر مکان های مشترک مانند آشپزخانه ، اتاق غذاخوری یا محل صبحانه نیز گزینه های خوبی برای قرار دادن دوربین هستند. نصب معمولاً باید بر خلاف هر درب خارجی باشد و تا آنجا که ممکن است پنجره ها را بپوشاند. باز هم ، این برای گرفتن عکس از یک متجاوز طراحی شده است ، اما دانستن اینکه بچه های کوچک در حال کوچ به حیاط پشتی و خانه هستند نیز می تواند مفید باشد.

قرار دادن دوربین یک تمرین ارزش است. شما واقعاً به مناطق مهم تحت پوشش احتیاج دارید. اما آنچه “مهم” است به شما بستگی دارد. فقط بدانید که هرچه دوربین بیشتری نصب کنید ، باید مدیریت و نگهداری بیشتری داشته باشید. علاوه بر این ، اگر هزینه ذخیره سازی فیلم از راه دور را پرداخت کنید ، بسته به تعداد دوربینهایی که به اشتراک خود اضافه می کنید ، هزینه برخی از راه حلهای ذخیره سازی ابری بیشتر است. مطمئناً مناطقی با پوشش کم وجود دارند که احتمالاً نیازی به اتلاف وقت یا هزینه نصب دوربین ندارید.

کجا نباید دوربین های امنیتی قرار دهید؟

دوربین امنیتی کوچک کنار استخر
kunmom / Shutterstock.com

مهمترین مفهوم دوربین های امنیتی این است که باید به محرمانه بودن احترام گذاشته شود!

به عنوان مثال ، در خارج از خانه ، باید از پوشاندن دوربین استخر خودداری کنید ، به خصوص اگر خانواده و مهمانان شما بیشتر شناگران باتجربه باشند. با این حال ، اگر بچه های کوچکی دارید که نمی توانند شنا کنند و فکر می کنید برای امنیت کودکان باید از استخر خود عکس بگیرید ، باید بسیار مراقب باشید که این کار را انجام دهید. قرار دادن دوربین با وضوح بالا در فاصله 10 فوت از استخر ، گرفتن تمام عکسهای با جزئیات بالا ضروری نیست. تیراندازی از فاصله بیشتر بهتر از حمله به حریم خصوصی است و کمتر است.

شما باید دوربین را در گوشه خانه قرار دهید ، جایی که از استخر فاصله دارد ، اما همچنان رو به استخر است. هنگام تماشای استخر ، فقط باید بتوانید کسی را غرق کند یا خیر. دوستان و خانواده شما از کمبود جزئیات در فیلم ها قدردانی خواهند کرد! البته در اینجا تعادل وجود دارد. از بهترین قضاوت خود استفاده کنید. همچنین قرار دادن یک تابلو در کنار استخر خوب است ، که نشان می دهد منطقه تحت نظارت تصویری است. سپس آماده پاسخگویی به سوالات مهمانان خود باشید.

در داخل خانه مهم است که از قرار دادن دوربین در مکانهایی که مکانهای خصوصی مانند اتاق خواب ، حمام و راهروهایی که آنها را بهم متصل می کنند ، خودداری شود. از کسی که می خواهد ساعت 4:00 صبح به سمت دستشویی برود ، نیمه برهنه عکس گرفته نمی شود!

سرانجام ، اگر هرگز نیاز دارید که یک مددکار خانگی برای خود داشته باشید ، مهم است که لیستی از تمام مکان های دوربین را به او ارائه دهید. همچنین توصیه می شود برنامه مشاهده خود را به آنها نشان دهید تا بدانند مکانهای قابل مشاهده چیست. شرم آور خواهد بود اگر دوست یا اعضای خانواده شما صبحانه را بدون پوشیدن لباس مناسب در آشپزخانه بخورند. شما همچنین باید برای اطمینان از آرامش خاطر در خانه خود ، دوربین های داخلی را غیرفعال کنید.


دوربین های امنیتی خانه تعدادی از ویژگی های مفید را ارائه می دهند که ممکن است متوجه آن نشوید. از آنجا که همه افراد زمان بسیار بیشتری را در خانه می گذرانند ، پیگیری تمام وقایع داخل و اطراف خانه از اهمیت بیشتری برخوردار است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*