آیا به مترجم احتیاج دارید؟ آمازون الکسا اکنون یک ویژگی ترجمه زنده دارد. – بررسی گیک


نمونه ای از ترجمه زنده بین انگلیسی و اسپانیایی زبانان.
نمونه ترجمه زنده بین صحبت انگلیسی و اسپانیایی. آمازون

آمازون در حال راه اندازی ویژگی جدید ترجمه زنده الکسا است که به دستیار هوشمند اجازه می دهد تا هر دو طرف مکالمه دو زبانه را در زمان واقعی تفسیر کند. ترجمه زنده فقط در دستگاه های اکو کار می کند و در حال حاضر از ترجمه بین انگلیسی ، اسپانیایی ، پرتغالی برزیل ، هندی ، آلمانی و ایتالیایی پشتیبانی می کند.

برای فعال کردن ترجمه زنده ، یک فرمان صوتی مانند “الکسا ، ترجمه اسپانیایی” را صادر کنید. الکسا سپس به جملات انگلیسی یا اسپانیایی گوش داده و آنها را در زمان واقعی تفسیر می کند. حالت ترجمه زنده فقط برای صدای بلندگوی اکو است (البته) ، اما این ویژگی شامل ترجمه نمایشگرهای هوشمند اکو شو است.

جالب است بدانید که آمازون می گوید الکسا را ​​تغییر داده تا به “وقفه های طبیعی” احترام بگذارد در حالی که به عنوان مترجم عمل می کند. الکسا همچنین به طور خودکار افرادی را که در حالت پخش مستقیم صحبت می کنند شناسایی می کند ، بنابراین لازم نیست نگران نوبت گرفتن یا مکث مکالمه خود برای به هم ریختن دستورات صوتی باشید.

پخش جریانی مستقیم می تواند به آمازون کمک کند تا با دستیار Google رقابت کند ، که توانایی تفسیر تماس را در اوایل سال 2019 به دست آورد. متأسفانه ، پخش جریانی مستقیم فقط در دستگاه های Echo در دسترس است. نمی توانید از آن در تلفن خود استفاده کنید ، بنابراین برنامه آن می تواند به خانه ها ، مشاغل کوچک و (همانطور که آمازون ارائه می دهد) هتل ها محدود شود.

منبع: آمازون از طریق TechCrunch
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*