آیا جعبه های اشتراک هزینه ای برای شما دارند؟ – بررسی گیک


stockfour / Shutterstock.com

امروزه جعبه های اشتراک تقریباً برای هرچیزی که فکرش را بکنید ، از وسایل ماهیگیری گرفته تا تنقلات سگ وجود دارد ، اما قیمت آنها بسیار گران است. علاوه بر این ، همیشه یک قمار است که ببینید آیا آنچه در داخل آن است را دوست دارید یا نه. بنابراین این سال مطرح می شود: آیا کادرهای اشتراک اصلاً ارزش شروع دارند؟

ما دقیقاً بلعیده ایم و تحقیق کرده ایم که جعبه اشتراک چیست ، مزایا و معایب بیشمار آنها چیست و آیا جعبه های اشتراک از هر نوع و به هر قیمتی – ارزش این را دارد که بابت پول سختی که به دست آورده اید ، بدست آورید. ببینید چه چیزی پیدا کردیم

جعبه اشتراک چیست؟

جعبه های اشتراک تبلت های دیجیتال و آرایش روی میز صورتی
mdbildes / Shutterstock.com

جعبه اشتراک انواع کالاها را به طور منظم تحویل می دهد. این مانند اشتراک مجله است ، اما به جای کاغذ براق جعبه های چیزهای جالب دریافت می کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، آنها می توانند انواع علایق مانند غذا و نوشیدنی ، حیوانات خانگی ، زیبایی ، لباس را پوشش دهند. و سرگرمی هایی مانند کتاب ، وینیل ، گیاهان ، بازی های هنری و ویدئویی. حتی جعبه هایی برای طاقچه های خزه ، ترشی ، تاج گل های فصلی و کره علفی وجود دارد.

برای شروع ، به دنبال یک دسته محصول مشترک مانند خدمات اشتراک لباس می گردید. از آنجا می توانید گزینه های خاص موجود در آن را مشاهده کنید. به عنوان مثال جعبه های اشتراک لباس ، گزینه های مشترکی دارند که اکثر مردم دوست دارند ، و همچنین گزینه های خاص تر ، مثلاً برای لباس های مردانه پرنعمت ، جوراب های طرح دار یا لباس های اجاره ای طراحان ، بنابراین می توانید مطلبی را پیدا کنید که مناسب شخصی شما باشد سبک.

بعضی اوقات جعبه های اشتراک مستقیماً توسط یک شرکت ارائه می شود ، در حالی که برخی دیگر حاوی عکسهایی هستند که همزمان از چندین شرکت با دقت انتخاب شده اند. به طور معمول ، این سرویس ها دو یا سه گزینه برنامه را ارائه می دهند ، که معمولاً شامل انواع سلیقه ها یا برخورد با هر نقطه ای از قیمت های پایین و بالا برای جذب هر چه بیشتر مردم است.

بیشتر جعبه ها طیف وسیعی از گزینه های فرکانس تحویل را برای انتخاب ارائه می دهند. پیش فرض معمولاً یک زایمان ماهانه است ، اما بسته به کادر می توانید گزینه های زایمان را به راحتی هر هفته یا به اندازه فاصله یک چهارم یا فصل ببینید. جعبه ها همچنین برای تحویل به عنوان هدیه به طور گسترده در دسترس هستند و آنها را برای ایده های تولد و خرید تعطیلات ایده آل می کند.

خطرات جعبه اشتراک

پیک یک جعبه آسیب دیده را نشان می دهد
فیلم های متحرک / Shutterstock.com

واضح ترین ریسکی که هنگام ثبت نام در یک جعبه اشتراک انجام می دهید ، در آخر ، آنچه در آن است را دوست ندارید. اگرچه می توانید دسته و نوع جعبه دریافتی را کنترل کنید ، اما تا زمانی که هزینه آن پرداخت نشود و به درب منزل شما نرسد ، نمی دانید چه چیزی در آن است. و پرداخت هزینه چیزهایی که نمی خواهید یا دوست دارید در پایان روز سرگرم کننده نیست.

این گزینه نیز وجود دارد که فقط یک یا دو مورد را در جعبه دوست داشته باشید و یک سری چیزهای دیگر که واقعاً شما را دوست ندارند ، باقی بماند. همچنین این احتمال وجود دارد که همه چیز در جعبه کاملا ناخواسته باشد ، حتی اگر پنج دلار هزینه نداشته باشد ، چه رسد به آنچه که برای آن پرداخت کرده اید. این به سادگی ارزش خوبی نیست و هیچ کس به آشغال های دروغ گفتن در اطراف خانه خود احتیاج ندارد.

موارد موجود در جعبه اشتراک شما نیز ممکن است خراب یا آسیب دیده یا از اندازه اشتباه وارد شوند ، بنابراین شما باید کیفیت خدمات مشتری به شرکت و سیاست بازگشت و مبادله آنها را در نظر بگیرید. هر سایت ثبت نام در جعبه خود را آسان می کند ، اما اگر یافتن س questionsالات متداول ، گفتگو با نماینده پشتیبانی یا شروع بازگشت دشوار است ، احتمالاً این یک پرچم قرمز است. همچنین بهترین جعبه های اشتراك به شما این امکان را می دهد كه در صورت نیاز به تعطیلات ، خدمات را برای یك ماه متوقف كرده یا به دلایلی آن را لغو كنید.

توصیه می کنیم قبل از ثبت نام ، در هر زمینه ای که در نظر می گیرید کمی وقت بگذارید تا وب سایت را مرور کنید. به این ترتیب ، همه مواردی را که در آن گنجانده شده است می دانید و می توانید اطمینان حاصل کنید که دسترسی به ویژگی های پشتیبانی مشتری آسان است و مشتریان گذشته از آنچه در جعبه های خود دارند راضی هستند. همچنین می توانید بسته های مختلفی را در YouTube مشاهده کنید یا هشتگ های مرتبط را در اینستاگرام مرور کنید تا ایده بهتری در جعبه های گذشته داشته باشید.

جوایز در جعبه اشتراک

مردی هیجان زده ، خوشحال از هدیه ای که تازه افتتاح کرده بود
fizkes / Shutterstock.com

با نابودی و تاریکی کافی است – بیایید بر روی چیزهای خوبی که جعبه های اشتراک می توانند ارائه دهند تمرکز کنیم! حتی اگر کسی باشید که برای جعبه ثبت نام کرده اید ، عنصر شگفتی همچنان وجود دارد ، زیرا شما دقیقاً نمی دانید چه چیزی به دست خواهید آورد. چه کسی می تواند به افزایش دوپامین نه بگوید؟

جعبه های اشتراک راهی عالی برای امتحان چیز جدید و کسب اطلاعات در مورد محصولاتی است که قبلاً هرگز کشف نکرده اید (و امیدوارم عاشق شوید). مهم نیست که چقدر باهوش یا آگاه باشید ، همیشه چیزی وجود دارد که هنوز کشف نکرده اید. چه چیزی از این هیجان انگیزتر است؟

برخی از جعبه های اشتراک باعث می شوند قبل از ثبت نام در یک آزمون کوتاه شرکت کنید. این امکان را به شما می دهد تا آنچه را دوست دارید و دوست ندارید بیاموزد ، و به آنها اجازه می دهد آنچه را که برای شما ارسال می کنند متناسب سازند. وقتی موارد توسط متخصصان انتخاب و انتخاب می شوند ، اغلب به طور خاص برای شما ارزش بهتری دارند. به علاوه باعث می شود احساس خاصی داشته باشید و چه چیزی را در این مورد دوست ندارید؟

یکی از جالب ترین ویژگی های جعبه های اشتراک ، امکان ارائه چیزی کاملاً شگفت انگیز به شما برای یک معامله شگفت انگیز است. این جعبه ها توانایی حمل اشیا unique منحصر به فرد را به آستان شما دارند و صرفه جویی زیادی را نیز در پی دارند. سرانجام ، ممکن است در جعبه ای چیزی پیدا کنید که در نهایت هزینه کمتری از هزینه شما در صورت خرید جداگانه آن داشته باشد. چه کسی معامله خوب را دوست ندارد؟

بسته به جعبه ، ممکن است تحویل گرفتن آن درب منزل شما هر هفته یا ماه مناسب باشد ، نه یک چیز عجیب و هیجان انگیز. به عنوان مثال ، جعبه های اشتراک بسته های غذایی در وقت (و هوش) شما صرفه جویی می کنند. این یک نکته کمتر است که باید تأکید شود ، این بدان معناست که برای خرید مواد غذایی و لوازم خانگی مجبور به ترک خانه یا استراحت از کار نیستید. اگرچه ممکن است در نهایت کمی بیشتر از اینکه غذا را از ابتدا تهیه کنید ، برای یک جعبه غذا هزینه کنید ، زمانی که برای پخت و پز و برنامه ریزی غذا صرفه جویی می کنید ارزش این تفاوت را دارد. و صادقانه بگویم ، این دقیقاً همان چیزی است که ما در سال جاری به آن نیاز داریم ، به ویژه با COVID-19 ، که هنوز هم در قوت خود باقی است.

جمله: آیا جعبه های اشتراک ارزش پول شما را دارند؟

آنچه جعبه اشتراک را به معامله خوبی تبدیل می کند ، ارزشی است که به شما می دهد. هر چقدر هم هزینه کند یا داخل آن ، باید ارزش آن را داشته باشد و من شما را خوشحال می کنم محتویات جعبه همچنین باید ارزش زندگی شما را فراهم کند ، چیزی را که واقعاً دوست دارید به شما بدهد و به طور منظم از آن استفاده کنید.

ارزشمند بودن یا نبودن این جعبه ها به چندین فاکتور دیگر از جمله بودجه و انتظارات شما بستگی دارد. از این گذشته جعبه های اشتراک مانند قمار مانند رفتن به کازینو است. شما می دانید که چه چیزی در معرض خطر است و چه چیزهایی می توانید به دست آورید ، اما همچنین می دانید که می توانید از دست بدهید. و این چیزی نیست که شما باید یا باید پول خود را صرف آن کنید. بلکه روشی لوکس و سرگرم کننده برای صرف هزینه اندک برای وسایل یکبار مصرف است.

بنابراین اگر پس انداز کرده اید و پول خود را پس انداز کرده اید تا یک جعبه اشتراک تهیه کنید ، موارد بیشتری برای شما وجود دارد. جعبه ای که کالاهایی را تحویل شما می گیرد که در واقع دوست دارید در این شرایط ارزشش را دارد ، اما جعبه ای که برند را از دست می دهد مهم نیست که چطور آن را برگردانید.

با این حال ، اگر فقط می خواهید چیزهای جدیدی امتحان کنید ، بله ، جعبه های اشتراک ارزش آن را دارند. آنها برای سرگرم کننده بودن و ارائه خدمات مناسب طراحی شده اند. جعبه های اشتراک روشی آسان برای انجام کار خوب برای خود یا شخص دیگری در زندگی خود و یا امتحان چیز جدید است و همیشه خوب است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*