ابزارهای IFixit تعمیرات را در دست شما قرار می دهند ، بنابراین در این فروش کمی انتخاب کنید – Geek Review


جاش هندریکسون

دور ریختن چیزها کار بیهوده ای است. و همچنین پول خود را دور بریزید. بنابراین منطقی نیست که هنگام خرید ابزار تعمیر عالی ، پس انداز اندکی پول را منتقل کنید. و امروز روز خوش شانس شماست – iFixit ، سازنده بهترین ابزارهای تعمیر ، در Cyber ​​Monday از بهترین تجهیزات خود فروش دارد.

ما نمی توانیم به اندازه کافی خوب درباره iFixit بگوییم ، همانطور که توسط انتشارات و بررسی های متعدد این شرکت نشان داده شده است. اما تلاش این شرکت برای اجازه دادن به همه برای تعمیر وسایل خود از طریق راهنماهای رایگان ، پاره پاره های عالی و ابزارهای خوش ساخت این عشق را برنده می کند.

امروز ، می توانید 10 دلار یا بیشتر در بهترین کیت های iFixit صرفه جویی کنید. برای پول ما ، دو موردی که باید قطعاً در نظر داشته باشید مجموعه ابزار Pro Tech و کیت درایور Manta هستند. چندین نفر از ما در Review Geek صاحب هر دو هستیم و تصمیم ما این است که همه لوازم الکترونیکی خود را تعمیر کنیم یا باتری های ثابت را در زیر درهای پیچ تعویض کنیم.

جعبه ابزار Pro Tech معمولاً 69.99 دلار است ، اما امروز می توانید آن را با 59.99 دلار تهیه کنید. جعبه ابزار دارای 64 بیت فولادی ، درایور عالی 4 میلی متری iFixit ، بند مچ بند آنتی استاتیک ، کاپ مکش ، سه ابزار بازکن iFixit ، شش سوراخ بازکن iFixit ، موچین نوک نایلونی ، موچین ESD ، موچین ESD بلانت ، spudger هالبرد ، spudger فلزی و جیمی. همچنین بسته ای دریافت خواهید کرد که در آن می توانید همه چیز را ذخیره کنید ، از جمله یک صفحه مغناطیسی که درایور iFixit را در جای خود نگه می دارد.

از طرف دیگر ، کیت راننده Manta جایی است که در صورت نیاز به چیزی با گشتاور بیشتر ، باید آن را بچرخانید. شما یک راننده 4 میلی متری iFixit دریافت خواهید کرد ، اما همچنین یک راننده 1/4 1 /. این مجموعه به 112 بیت و یک کیف حمل مجهز است که دارای برش های کف است تا همه چیز را به خوبی بسته بندی کند.

با توجه واقعی iFixit به جزئیات ، قسمت زیرین درب (همچنین به صورت مغناطیسی در جای خود قرار گرفته است) ، تقسیم کننده های ورزشی در بدنه تعبیه شده اند. هنگامی که مشغول چیدن یک اسباب بازی فنی یا کودکانه دیگر از کار افتاده در خانه خود هستید ، می توانید پیچ ​​ها را در درب آن قرار داده و حتی آنها را مرتب کنید. کیت راننده Manda معمولاً 64.99 دلار قیمت دارد اما می توانید آن را با 59.99 دلار تهیه کنید.

و از همه مهمتر ، iFixit در تمام خریدهای بیش از 50 دلار امروز هزینه حمل و نقل رایگان به شما می دهد. فقط کد را وارد کنید FIXSHIP در زمان پرداخت. این با این فروش جمع می شود ، بنابراین حتی در هزینه های بیشتری صرفه جویی خواهید کرد.

برای مشاهده لیست کامل معاملات خود ، به سایت فروش جمعه سیاه iFixit مراجعه کنید. فقط بخاطر داشته باشید که معاملات روز اول دسامبر بسته می شوند ، بنابراین این نکته را از دست ندهید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*