احساس نوستالژی می کنید؟ بایگانی اینترنت در حال حاضر از بازی ها و انیمیشن های Flash تقلید می کند. – بررسی گیک


badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger بایگانی اینترنتی

پس از سالها حفظ Flash برای حفظ زندگی ، Adobe قصد دارد نرم افزار معروف اینترنت خود را در دسامبر سال 2020 از برق جدا کند. اما نگران نباشید ، Internet Archive اکنون بازی ها و انیمیشن های Flash را در یک شبیه ساز ذخیره می کند تا بتوانید منقضی شدن الگوهای رفتاری کلاسیک را تکرار کنید و بازی ها را از مرورگر خود بدون بارگیری نرم افزار بد بو.

دوستان ما از The Internet Archive در حال حاضر بیش از 1000 بازی و انیمیشن Flash را ذخیره کرده اند ، از جمله موارد کلاسیک مانند ژله کره بادام زمینی زمان، کارملدانسن، دختری از لولیتوم (Leekspin)) ، و Homestar Runner. و اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا بایگانی بازی های مورد علاقه شما را ارائه دهد ، اما در حال حاضر آن را دارد انسان بیگانه، که یکی از موارد مورد علاقه شخصی من است.

این بازی ها و انیمیشن های Flash به لطف شبیه ساز در حال توسعه به نام Ruffle در دهه 90 و 2000 کار کردند. اگرچه Ruffle 100٪ با Flash سازگار نیست ، اما برای اجرای اکثر بازی ها و انیمیشن های تاریخی با کیفیت کامل و بدون تاخیر به اندازه کافی خوب کار می کند. با این حال ، ممکن است دریابید که این بازی ها و انیمیشن ها بهتر از آنچه به یاد می آورید کار می کنند ، زیرا بسیاری از کامپیوترهای پیشرفته در اوج شکوفایی فلش برای بازی با کیفیت کامل تلاش می کردند. (تنها اشتباهی که من متوجه شدم این بود که دکمه صفحه تمام صفحه بایگانی کار نمی کند. برای روشن شدن حالت تمام صفحه باید کلیک راست کنید.)

Ruffle به طور کامل در همه مرورگرها از طریق WebAssemble کار می کند ، بنابراین برای پخش محتوای Flash در The Internet Archive نیازی به بارگیری هیچ نرم افزاری نیست. با این حال ، می توانید برنامه دسکتاپ Ruffle را برای پخش محتوای Flash در خارج از مرورگر بارگیری کنید ، یا برای پخش محتوای Flash در هر وب سایت قدیمی ، پسوند Ruffle را بارگیری کنید. (همچنین می توانید از Flashpoint برای زنده ماندن بازی ها و انیمیشن های قدیمی Flash استفاده کنید.)

بایگانی اینترنتی در تلاش است مجموعه خود را از بازی ها و انیمیشن های Flash ، از محتوای کلاسیک و تاریخی شروع کند. اگر یک پرونده .swf برای کمک به مجموعه دارید ، از آخرین نشریه موجود در بایگانی بازدید کنید و برای دریافت دستورالعمل ها به پایین پیمایش کنید.

منبع: بایگانی اینترنتی توسط ورودی
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*