از این فیلم نادر و پشت صحنه فیلم “Empire Strikes Back” لذت ببرید – Geek را مرور کنید


مارک همیل بازیگر نقش لوک اسکای واکر در
لوکاس فیلم ، دیزنی

از لحظه ای که لوک اسکای واکر روی صفحه ظاهر شد امید جدید در سال 1977 تا پایان فصل ماندالوریایی که اخیراً پخش شده است ، جهان شگفت انگیز از جنگ ستارگان برای دهه ها طرفداران پرشوری داشته است. اکنون می توانید پشت صحنه نگاه کنید امپراتوری به عقب برمی گردد در این شات انحصاری نادر از صبح بخیر آمریکا.

اگرچه 40 سال از فیلم دوم نمادین می گذرد جنگ ستارگان این سه گانه برای اولین بار به نمایش درآمد ، می توانید از بخشی از آن لذت ببرید که قبلاً هرگز دیده نشده است. هفت دقیقه فیلم هیجان انگیز شامل شرح کارگردانان و ستارگان فیلم و همچنین طرح کلی و فیلم از مجموعه ها و مکان های مختلف دیده شده در فیلم از جمله شهر ابر و هوث است.

https://www.youtube.com/watch؟v=3auti8_WiYo

در این ویدئو ، مارک همیل اظهار داشت: “وقتی فیلمنامه را خواندم ، خیلی غیرمنتظره بود. معمولاً وقتی دنباله ای را انجام می دهید ، آنها فقط می خواهند این تجربه را تکرار کنند. و می دانید ، این بدان معنی است که فیلم دوم با هیجان و پیروزی پایان می یابد. خیلی جرات داشت من فکر نمی کنم ما هرگز می توانستیم اینقدر غافلگیر کننده باشیم زیرا عمیق تر ، طوفان فکری ، معنوی تر بود ، این واقعیت که در نهایت با شکست روبرو شدیم. “

قطعاً شنیدن صدا و اعضای گروه در مورد فیلم و احساس پیر بودن با دیدن جوان کریر فیشر ، مارک همیل ، هریسون فورد و بیلی دی ویلیامز بسیار هیجان انگیز است. اگر می خواهید تماشا کنید امپراتوری به عقب برمی گردد دوباره ، در حال حاضر در Disney + موجود است.

از طریق Nerdist
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*