از Google بخواهید تا یک تایمر برای ترکیه تعیین کند تا اجنه را غافلگیر کند – Geek Review


مایکل کرایدر

گوگل با تخم مرغ های عید پاک خود با موضوع بوقلمون همه کاره می شود این شرکت هنگام درخواست بلندگوهای هوشمند یا نمایشگر تایمر بوقلمون ، کمی تعجب کرد. Google همچنین شگفتی های جدید شکرگذاری را در Google Maps ، Duo و Translate ارائه می دهد.

وقتی از Google می خواهید تایمر بوقلمون را تنظیم کند ، دستیار اکنون با ملیله به درخواست شما پاسخ می دهد. در نمایشگرهای هوشمند مانند Nest Hub ، Google همچنین تصویری زیبا از بوقلمون را به نمایش می گذارد که برای شام شگفت انگیز ، آبدار و اشتها آور شما الهام بخش است. (درست است-آبدار بوقلمون. من در این مورد با کسی بحث نخواهم کرد بوقلمون فقط در صورت پخت اشتباه آن خشک است.)

بوقلمون ها همچنین به Google Maps ، Duo و Translate راه پیدا می کنند. Google اکنون به شما این امکان را می دهد تا برنامه Trot بوقلمون خود را در Maps برنامه ریزی کنید و به شما این قدرت را می دهد که با وجود همه گیری همه گیر ، یک سنت جدید و سالم ایجاد کنید. سرویس تماس تصویری Duo اکنون در دسترس است فیلتر بوقلمون (وحشتناک) ، و Google Translate زبان جدیدی به نام.

هر کاری که تصمیم دارید برای شکرگذاری انجام دهید ، سرگرم کننده است که با تخمهای عید پاک Google برای بوقلمون ها بازی کنید. ما امیدواریم که این ویژگی ها ، به ویژه سازنده ماهی قزل آلا بوقلمون Google Maps ، سال آینده بازگردد.

منبع: Google از طریق 9to5Google
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*