اشتراک جدید Fortnite پوسته و V-Bucks را با قیمت 12 دلار در ماه ارائه می دهد – Geek را مرور کنید


حماسی

حماسه Fortnite با آزاد بودن در بازی به گوریل 800 پوندیلی جهان بازی تبدیل شد … اما هنوز روش های زیادی برای پرداخت آن وجود دارد. علاوه بر خرید V-Bucks برای لوازم آرایشی با پول واقعی ، بازیکنان می توانند برای هر فصل Battle Pass را برای … پوست های دیگر ، لوازم آرایشی و V-Bucks خریداری کنند. اکنون اشتراک ماهیانه وجود دارد که به شما … پوست ، مواد آرایشی و V-Bucks می دهد.

اگر این به نظر گیج کننده می آید ، اینگونه است. این معامله: هزینه Battle Pass حدود 10 دلار است Fortnite “Season” ، رویدادی با سلاح های خاص و عناصر بازی که بین یک تا دو ماه به طول می انجامد. بازیکنان با در نظر گرفتن این که از تمام “سطوح” عبور می کنند تا قفل قفل همه چیز (که شامل حتی بیشتر پوست و لوازم آرایشی است رایگان).

جدید “Fortnite هزینه اشتراک Crew ”هر ماه 12 دلار است و شامل دسترسی رایگان به هر Battle Pass در حال حاضر ، به علاوه پاداش های اضافی است. اینها شامل 1000 V-Bucks دیگر هر ماه (به ارزش 10 دلار ، چرم متوسط ​​قیمت) و پوسته ، اسلحه ، شکلک و سایر موارد اضافی است که فقط در فروشگاه یا Battle Pass موجود نیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=XIzdL1TzaLU

آیا ارزش هزینه اضافی را دارد؟ این بستگی به میزان بازی شما دارد – و لذت می برید –Fortnite. نه Battle Pass و نه Fortnite خدمه به هر بازیکن هر نوع مزیت تاکتیکی در خود بازی را می دهند: هر آنچه می توانید بپردازید کاملاً لوازم آرایشی است. این یکی از مواردی است که بازیکنان را مشتاق نگه می دارد Fortnite در چند سال گذشته ، فرصت انصراف از پرداخت بدون احساس اینکه چیز قابل توجهی را از دست داده اید.

اما 12 دلار در ماه در مقایسه با چیزی مانند 15 دلار Game Pass در Xbox ، 10 دلار PlayStation Plus یا حتی 5 دلار در ماه Apple Arcade بسیار صفر است که همه اینها به شما امکان می دهد چندین بازی کامل انجام دهید. این فقط در صورت بازی معامله خوبی به نظر می رسد Fortnite بیش از هر بازی دیگری ، و شما واقعاً ، واقعاً مانند جمع آوری این پوسته های بازیکنان.

اوه ، و این ناگفته نماند Fortnite خدمه برای iOS در دسترس نیستند مگر اینکه تورهای جالبی انجام دهید. مطمئن شوید که خدمه “اصلی” خود را خریداری کرده اید Fortnite پلت فرم ، به عنوان V-Bucks با آن می توان فقط در آنجا بازخرید شد.

منبع: Epic via Polygon
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*