اشتراک + یوبی سافت با پرداخت 15 دلار در ماه 16 عنوان به کتابخانه Stadia شما اضافه می کند – Geek Review


لوگوی Ubisoft Plus با تعداد انگشت شماری بازی پشت آن
یوبی سافت

برداشت عمومی Google Stadia بهترین نیست ، اما این لزوماً به معنای از کار افتادن سرویس نیست ، به ویژه با راه اندازی سایبرپانک 2077. و اکنون ، Ubisoft خدمات اشتراک + Ubisoft + خود را با قیمت 15 دلار در ماه به Stadia ارائه می دهد. با استفاده از آن می توانید بدون نیاز به بارگیری و نصب آنها ، به کاتالوگ بازی های Ubisoft + دسترسی پیدا کنید.

برخی از کاربران امروز برنامه Ubisoft + را شروع می کنند و قصد دارند تا 17 دسامبر آن را در دسترس همه قرار دهند. متأسفانه ، در زمان نوشتن مقاله ، توزیع به ایالات متحده محدود خواهد شد. برای اینکه واضح تر باشد ، همه بازی های Ubisoft + در Stadia در دسترس نیستند (حداقل هنوز اینطور نیست). دوستان ما در 9to5Google قبلاً یک لیست مفید از 16 بازی را که می توانید بازی کنید ، تهیه کرده اند. همانطور که بازی های بیشتر به Stadia جهش می کنند ، کتابخانه شما به طور خودکار گسترش می یابد.

نکته جالب این است که تمام بازی های + Ubisoft نسخه های لوکسی هستند که شامل تمام DLC های قفل شده از جعبه می شوند. برای نسخه “طلایی” عنوان مورد علاقه خود نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید.

مانند ویدئو و صدا ، بازی ها به آرامی به یک مدل اشتراک بالاتر از هزینه یکبار مصرف سنتی منتقل می شوند. سونی کاتالوگ PlayStation Now خود را دارد ، مایکروسافت Game Pass را دارد و استودیوهای دیگری مانند Electronic Arts دارای EA Play هستند. اما نکته قابل توجه در اینجا این است که Ubisoft + اولین اشتراک است که رسماً به Stadia راه پیدا می کند. و این تعجب آور نیست. به نظر می رسد که هدف نهایی یوبی سافت آوردن عناوین خود به بیشترین تعداد بازیکن و سیستم عامل است.

البته بهترین قسمت Stadia در دسترس بودن و بدون دردسر بودن آن است. با کنترلر Stadia می توانید بر روی تلفن Android خود (به زودی به iOS) ، رایانه های Windows و Mac یا Chromecast TV خود با رزولوشن 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه ، با HDR و صدای فراگیر بازی کنید. همه اینها بدون نیاز به بارگیری یا نصب هیچ یک از بازی ها. و با اضافه شدن Ubisoft + Stadia ، اکنون حتی بیش از هر زمان دیگری به بازی ها دسترسی دارید.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال اینترنتی نیمه مناسب ، کنترلر Stadia و یک دستگاه سازگار است.

از طریق 9to5Google
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*