افسوس ، موسیقی بد در Google Play در حال حاضر در همه جا مرده است – Geek Review


یکی را برای Google Play Music ، پلتفرم رسمی موسیقی Google و Android از 2011 تا 2020 بریزید. از پنجشنبه این هفته ، Google تمام ویژگی های خود را در هر سیستم عامل خاموش کرده است و وب سایت آن در حال هدایت کاربران به YouTube Music است. کاربران قدیمی سرویس از از دست دادن آن به دلیل عملکرد کمتر YTM شکایت دارند.

موسیقی Google Play در ابتدا به عنوان جایگزینی برای iTunes آغاز شد ، مکانی متمرکز برای کاربران Android برای خرید آهنگ ها و آلبوم های جداگانه در قالب MP3. اما با اجازه دادن به کاربران برای بارگذاری هزاران آهنگ از مجموعه های شخصی خود در سرورهای Google ، سرخط خبرها شد و سپس آنها را به صورت رایگان بارگذاری و بارگیری کرد. در سال های بعد ، Google ایستگاه های موسیقی پخش جریانی به سبک Pandora و قابلیت پادکست را اضافه کرد ، با سطح کلاس اول ، گوش دادن به یک مجموعه موسیقی بزرگ بدون آگهی.

به دلیل پیشنهاد Google برای انتقال مجموعه موسیقی های موجود به YouTube Music جدید ، کاربران GPM اخطارهای زیادی مبنی بر خاموش شدن سرویس دریافت کرده اند. اما بسیاری از این تنظیمات راضی نیستند ، زیرا رابط موسیقی YouTube بیشتر از پخش موسیقی که قبلاً در اختیار شما قرار دارد ، بیشتر روی ویدیوها و کشف موسیقی متمرکز است.

نمی گویم Google Play Music در زمینه خود بهترین بود ، اما به لطف این گزینه آپلود سرور مطمئناً از نظر ارزش در بین بهترین گزینه های بازار بود. و برای برنامه ای که از قبل روی اکثر گوشی های اندرویدی روی کره زمین نصب شده است ، واقعاً خوب بود. آرام باشید ، GPM. دلمون براتون تنگ میشه.

منبع: 9to5Google
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*