الکسا اکنون قبل از درخواست ، آنچه شما نیاز دارید را حدس می زند – Geek Review


آمازون

صحبت با یک دستیار هوشمند غیر طبیعی است ، خصوصاً وقتی کارهای ساده به دستورات متعدد نیاز دارند. اما به روزرسانی جدید الکسا به دستیار هوشمند این امکان را می دهد تا بر اساس زمینه س quالات شما از مهارت هایی که باید استفاده کنید “استنباط کند”. آمازون می گوید این ویژگی جدید باید باعث شود الکسا احساس مکالمه بیشتری داشته باشد و مدت زمان استفاده از مهارت را کاهش دهد.

ویژگی جدید کمی گیج کننده به نظر می رسد ، اما در واقع کاملاً ساده است. الکسا به س questionsالات شما گوش می دهد ، به آنها پاسخ می دهد و در صورت نیاز به استفاده از مهارتی مرتبط با س yourال خود می پرسد. بعد از س askingال از اینکه چه مدت یک فنجان چای باید دم شود ، به عنوان مثال ، الکسا می تواند قبل از اینکه بپرسد “آیا می خواهید یک تایمر را برای پنج دقیقه تنظیم کنم؟” “پنج دقیقه” بگوید؟

طبق گفته آمازون ، الکسا اکنون می تواند “اهداف پنهان مشتری را به نمایش بگذارد – اهدافی که در درخواست مشتری نهفته است ، اما مستقیماً بیان نمی شوند.” این ویژگی باید استفاده از الکسا را ​​ناامیدکننده کند ، اگرچه اگر الکسا “اهداف پنهان” شما را اشتباه تفسیر کند ، می تواند آزار دهنده باشد.

در واقع ، آمازون می گوید که مدل های اولیه الکسای به روز شده با درخواست “دستور العمل مرغ” همراه با “آیا می خواهید من صداهای مرغ بازی کنم؟” الکسا ممکن است هوشمندتر از همیشه باشد ، اما مهندسان آمازون باید سخت کار کنند تا دستیار هوشمند را خسته نمی کند.

ویژگی جدید الکسا در دسترس کاربران انگلیسی زبان الکسا در ایالات متحده است. به زودی باید به زبان های دیگر و مناطق دیگر نیز پخش شود.

منبع: آمازون از طریق ZDNet
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*