انتظار می رود تلفن های تاشو “مقرون به صرفه” ، ویژگی های Galaxy Note گسترش یافته است – Geek را مرور کنید


Samsung Galaxy Fold 2
سامسونگ

امروز صبح رئیس سامسونگ و رئیس موبایل دکتر TM Roh مقاله ای منتشر کرد و در آن صحبت کرد که این شرکت برای 2021 چه برنامه ای دارد. یافتن جزئیات دشوار است ، اما در پست طولانی موارد برجسته ای وجود دارد که ممکن است مورد توجه ویژه کاربرانی باشد که قصد دارند به تلفن جدید ارتقا دهند سال آینده.

صادقانه بگویم ، این پست بسیار شرکتی است ، بدون شک هدف آن این است که مردم به فکر سامسونگ بپردازند در حالی که مطبوعات دنیای فناوری برای اخبار کاملا دیجیتالی CES آماده می شوند. اما برخی موارد برجسته خاص وجود دارد. روچ می گوید که سامسونگ “مجموعه عناصر تاشو خود را گسترش می دهد ، به طوری که این دسته ابتکاری برای همه قابل دسترسی است. در این زمینه ، “مقرون به صرفه” به معنی “ارزان تر” است. اما با توجه به اینکه گرانترین گوشی تاشو سامسونگ 1300 دلار است ، فضای زیادی برای لرزش وجود دارد

وی در ادامه گفت: “ما همچنین به جنبه های مورد علاقه Galaxy Note توجه می کنیم و هیجان زده هستیم که برخی از ویژگی های مورد علاقه آن را به سایر دستگاه های موجود در صفحات خود اضافه می کنیم.” این نشان می دهد که عملکرد Galaxy Note S-Pen محتمل است در Galaxy S عرضه خواهد شد. شایعات حاکی از آن است که Galaxy Note در بلوک خردکن قرار دارد زیرا سامسونگ توسعه سطح بالای خود را روی صفحه های تاشو متمرکز می کند.

ردیاب و تلفن Samsung Smartthings
سامسونگ

بین تعهدات به 5G ، قابلیت های هوش مصنوعی و حتی توسعه بیشتر دوربین ، Roh گفت که این شرکت فناوری های جدیدی را برای اتومبیل های متصل به شما معرفی می کند. همچنین کمی وجود دارد که “سریع پیدا کنید[ing] چیزهایی که از کلیدها تا کیف پول – حتی حیوان خانگی خانوادگی – شما بیشترین اهمیت را دارند. “سامسونگ در حال حاضر یک ردیاب SmartThings با GPS یکپارچه برای ردیابی کودکان و حیوانات خانگی می فروشد ، اما ذکر کلیدها و کیف پول ها می تواند به معنای محصول جدید ردیابی کوتاه برد کاشی مانند باشد. شایعه شده است که هر دو سامسونگ و اپل روی آن کار می کنند.

تقریباً مطمئناً در اوایل سال 2021 ، تقریباً در تاریخ معمول نمایشگاه های CES و کنگره جهانی موبایل ، حداقل برخی از این محصولات را خواهیم دید (همه به لطف COVID به دیجیتال). یا در آن صورت ، یا ارائه های بسته بندی نشده خود سامسونگ که معمولاً همزمان هستند.

منبع: سامسونگ از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*