اندروید به زودی iMessage ، معادل رمزگذاری انتها به انتها – Geek Review را در اختیار شما قرار می دهد


گوگل

ما همه آنجا بوده ایم. ویدئویی را از طریق پیام های متنی استاندارد ارسال می کنید و این پیکسل ترین ناخواسته ای است که تاکنون دیده اید. خوب ، این ممکن است به زودی برای کاربران آندروید تغییر کند ، زیرا گوگل اعلام کرد که استاندارد خود را برای خدمات ارتباطی غنی (RCS) در سراسر جهان معرفی می کند. حتی خبر بزرگتر این است که این شرکت در حال کار بر روی افزودن رمزگذاری به پایان (E2E) به سرویس است ، البته در نسخه بتا.

RCS یک نسخه پیشرفته از پیام های متنی استاندارد است ، زیرا از طریق Wi-Fi یا داده تلفن همراه کار می کند و کیفیت بهتر را هنگام ارسال عکس یا فیلم امکان پذیر می کند. همچنین ویژگی های پیشرفته تری مانند خواندن رسیدها و گپ های گروهی بسیار بهبودیافته خواهید داشت. بهترین قسمت در مورد RCS این است که می توانید از سرویس استفاده کنید حتی اگر سرویس تلفن همراه ندارید ، به شرطی که اینترنت داشته باشید ، فارغ از اینکه در کجای دنیا باشید.

ویژگی های گپ پیام های متنی SMS را ارتقا می دهد تا بتوانید عکس ها و فیلم های بهتری ارسال و دریافت کنید ، از طریق Wi-Fi یا داده چت کنید ، از زمان خواندن پیام خود مطلع شوید ، واکنش ها را به اشتراک بگذارید و از پویایی بیشتری لذت ببرید و درگیر کردن چت های گروهی

و گرچه امروز در دسترس همه نیست ، Google شروع به آزمایش رمزگذاری بتا E2E کرده است. این بدان معنی است که تمام مکالمات شما با این سرویس خصوصی و ایمن باقی می ماند و فقط برای شما و شخصی که با او صحبت می کنید قابل دسترسی است. این شرکت می گوید که در ابتدا این کار را با موضوعات یک به یک آغاز کرد ، احتمالاً گفتگوی گروهی به صورت آنلاین انجام می شود.

رمزگذاری پایان به پایان این اطمینان را می دهد که هیچ کس ، از جمله Google و اشخاص ثالث ، نمی توانند محتوای پیام های شما را هنگام سفر بین تلفن شما و تلفن شخصی که به او پیام می دهید ، بخوانند.

این خبر خوبی است. اگر هم شما و هم دوستتان یک دستگاه Android و یک اپراتور پشتیبانی از RCS داشته باشید ، تجربه پیام رسانی را بسیار تقویت خواهید کرد. و اگر در لبه خونریزی زندگی می کنید ، می توانید در اینجا به برنامه بتا RCS بپیوندید. پس از پذیرش ، تمام تماس های تک به تک شما به طور خودکار به E2E ارتقا می یابد.

متأسفانه ، اگر از iPhone استفاده کنید RCS دریافت نخواهید کرد. نه مانند آن مهم است به همان اندازه از آنجا که شما احتمالاً از iMessage استفاده می کنید که از بسیاری جهات شبیه RCS است. اگرچه iMessage فقط برای کاربران آیفون در دسترس است. متأسفانه ، این بدان معنی است که کاربران اندروید و کاربران آیفون همچنان در هنگام تبادل پیام ، بهترین ویژگی های سرویس پیام رسانی مربوطه خود را از دست می دهند.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*