اولین بار شارپ با مایکروویو کنترل شده صوتی سازگار با الکسا – Geek Review


سازگار با مایکروویو الکسا در آشپزخانه.
تیز

اگرچه اکنون می توانید مایکروویو AmazonBasics را با قابلیت های الکسا دریافت کنید ، این در دستورات صوتی که می توانید انجام دهید کاملا محدود است. شارپ با مایکروویو سازگار با الکسا در دو اندازه آماده آمازون یا دو برابر آن است. با این حال ، اندازه تنها تفاوت نیست. هرچه بیشتر هزینه کنید ، دستورات صوتی بیشتری دریافت می کنید.

ممکن است فکر کنید ، “چرا من می خواهم کنترل صدا در مایکروویو را انجام دهم؟” و این یک سوال عادلانه است. هنگامی که غذا را در مایکروویو قرار می دهید ، دکمه ها هنوز در همان مکان قرار دارند. اما همه نمی توانند به راحتی از دکمه های مایکروویو استفاده کنند.

استفاده از دکمه ها برای هرکسی که دارای ضعف بینایی یا سایر مشکلات است ، دستورات صوتی می تواند یک مزیت بزرگ باشد. شارپ دستگاه پاپ کورن را نیز تصفیه کرد. در حالی که Orville Redenbacher (و فقط این مارک تجاری) را خریداری می کنید ، دیگر نگران خواندن دستورالعمل ها یا گرفتن وقت دقیق نخواهید بود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به الکسا بگویید “ذرت بو داده کلاسیک با مایکروویو” تا او بقیه کارها را انجام دهد.

مایکروویو جدید در دو اندازه SMC1139FS با قیمت 150 فوت مکعب و SMC1449FS با اندازه 170 فوت مکعب در دسترس است. با این حال ، اندازه تنها تفاوت نیست. مایکروویو کوچکتر با بیش از 30 دستور صوتی و فقط ده تنظیم صدا بیشتر در دسترس است. گزینه بزرگتر فقط 70 دستور صوتی و تنظیمات صوتی اضافی دارد.

شارپ می گوید که مایکروویو ها به زودی ارائه می شوند ، اما هنوز تاریخ دقیق یا خرده فروشی را در جایی که می توانید پیدا کنید مشخص نکرده است. همچنین اگر از قبل نمی توانید از بلندگوهای الکسا استفاده کنید باید از بلندگوها یا نمایشگرهای الکسا استفاده کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*