اولین ردیاب تناسب اندام آمازون اکنون برای خرید در دسترس است – Geek Review


ردیاب تناسب اندام Halo به iPhone با آمار سلامت روی صفحه.
آمازون

در ماه اوت گذشته ، آمازون اولین ردیاب تناسب اندام خود را با نام Halo اعلام کرد. به نظر می رسد یک دستبند است و نوید می دهد که از چربی بدن گرفته تا حالت عاطفی شما ردیابی می کند. اگر اعتماد شما به شرکت غول پیکر با داشتن اطلاعات شخصی بیشتر راحت است ، می توانید Halo را با پرداخت 100 دلار با شش ماه خدمات در حال حاضر خریداری کنید.

Halo با بسیاری از ردیاب های تناسب اندام متفاوت است. برای یکی ، اگر چه دستگاهی است که روی مچ دست پوشیده شده است ، اما صفحه ای ندارد. همچنین دارای سنسورهای بیشتری نسبت به ردیاب تناسب اندام متوسط ​​است. آمازون قول می دهد که Halo می تواند با اندازه گیری میزان صدا ، فعالیت ، ضربان قلب و حرکت ، خواب مداوم ، درصد چربی بدن و حتی وضعیت عاطفی فعلی شما را ردیابی کند.

این داده های زیادی است و حتی برخی از بازبینی کنندگان اولیه آن را فوق العاده تهاجمی می نامند. اما همه ردیاب های تناسب اندام نیاز به به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی شما با یک شرکت بزرگ یا شرکت دیگری دارند ، اعم از اپل ، گوگل یا Fitbit (که ممکن است به زودی بخشی از Google شود). مثل همیشه ، شما باید در مورد سیاست های حفظ حریم خصوصی خود با هر دستگاه ردیابی تحقیق کنید.

سخنگوی آمازون به واشنگتن پست گفت ، “رازداری در نحوه طراحی و ساخت آمازون هالو اساسی است. Body and Tone از ویژگی های اختیاری است که برای استفاده از محصول نیازی به آن نیست. “به طور طبیعی ، هائو نیاز به اشتراک دارد اما در مقایسه با خدمات رقیب مقرون به صرفه است.

هنگام خرید Halo ، این سرویس با خدمات شش ماهه ارائه می شود. سپس ادامه استفاده از این سرویس ماهیانه 4 دلار هزینه خواهد داشت. اکنون می توانید Halo را مستقیماً از آمازون خریداری کنید.

نوار تناسب اندام بدون صفحه نمایش
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*