اکنون زمان ثبت نام برای فصل دوم “LEGO Masters” – مرور Geek است


روباه

آیا می توانید تصور کنید که در همه چیز LEGO استاد هستید؟ آیا همیشه دوست داشتید برای نشان دادن خرد خود در تلویزیون باشید؟ آیا شما فصل اول را تماشا کردید مسترهای LEGO و من تعجب می کنم ، “چرا من به این نمایش دعوت نشدم؟” خوب ، اکنون فرصت شما است ، زیرا حدس بزنید چه؟ برنامه های کاربردی برای در فصل دوم ظاهر می شود از نمایش اکنون باز است!

در صورت از دست دادن فصل اول ، مسترهای LEGO نمایشی است که تیم های دو نفره را مقابل هم قرار می دهند تا مجموعه های زیبا و شگفت انگیز LEGO را در بازه های زمانی محدود ایجاد کنند. شرکت کنندگان فصل گذشته مجبور بودند صحنه هایی از آن را دوباره بسازند جنگ ستارگان، پل هایی بسازید که بتواند صدها پوند وزن را تحمل کند و مجسمه های زیبای LEGO را از بلندی ها رها کنید تا ببینید که منجر به بهترین انفجار می شود.

پوستر بازیگران LEGO Masters.
روباه

FOX و LEGO قول می دهند شرط بندی ها را در فصل دوم با فشار برای ایجاد ساختاری محکم تر و جسورتر افزایش دهند. اگر فکر می کنید آنچه را که نیاز دارید دارید می توانید در مسترهای LEGO سایت ریخته گری در این نمایشگاه تیم های دو نفره فراخوانده می شوند ، اما نیازی نیست که نفر دوم را در برنامه حضور داشته باشید: امکان جفت شدن با رکورد مستقل دیگری وجود دارد.

با این حال ، آنچه شما انجام دادن شما تمایل دارید که به س questionsالات گسترده درباره اینکه چرا باید در نمایش شرکت کنید ، همراه با یک فیلم 11 دقیقه ای درخواست پرونده خود را پاسخ دهید. جای نگرانی نیست ، شما مجبور نیستید امروز اقدام کنید – هنوز مهلتی تعیین نشده است. با این حال ، خیلی منتظر نباشید – اگر واقعاً این کار را نمی کنید من می خواهم بعدی باشم استاد لگو!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*