اکنون می توانید از Apple Music در Google Nest خارج شوید – بلندگوهای Geek را مرور کنید


سیب

خط سخنرانان Google Nest ، از جمله Nest Audio ، Nest Hub Max و Nest Mini ، پشتیبانی از Apple Music را دریافت می کنند. کاربران در ایالات متحده ، انگلستان ، فرانسه ، آلمان و ژاپن قادر به پخش هر یک از 70 میلیون آهنگ سرویس تنها با استفاده از صدای شما هستند.

برای این کار ، کافیست حساب Apple Music خود را در برنامه Google Home پیوند دهید. به صورت اختیاری ، می توانید سرویس را به عنوان گزینه پیش فرض انتخاب کنید. در غیر این صورت ، هر بار باید به “Apple Music” اشاره کنید.

مانند هر سرویس پخش جریانی موسیقی دستگاه Nest ، می توانید آهنگ ، هنرمند ، آلبوم یا لیست پخش را تعیین کنید. اگر چندین خانه بلندگو داشته باشید همچنین می توانید از یک اتاق بزرگ استفاده کنید. فقط بگویید “سلام ، گوگل ، همه جا موسیقی پخش کن” یا “هی گوگل ، این را در اتاق نشیمن و اتاق خواب پخش کن”.

به اندازه کافی عجیب ، اپل موزیک در اوایل سال گذشته برای مدت کوتاهی در برنامه Google Home ظاهر شد ، اما به سرعت ناپدید شد. و حتی اگر یکی از افراد خوش شانس برای دیدن آن بودید ، انتخاب آن به عنوان یک گزینه کاملاً کاری از پیش نبرد.

اگر می خواهید یک کتابخانه سنتی “محلی” را با یک کاتالوگ پخش غنی ادغام کنید ، Apple Music یک سرویس پخش جریانی عالی است. برای یک برنامه فردی ماهیانه 10 دلار و برای یک خانواده 15 دلار ، تا 6 دلار هزینه دارد. البته می توانید برای ثبت نام در این سرویس در وب سایت اپل ثبت نام کنید. حتی یک نسخه آزمایشی رایگان دریافت خواهید کرد.

با پشتیبانی از بلندگوهای Google Nest ، Apple Music تقریباً در همه جا در دسترس است: از جمله Android ، Windows (از طریق iTunes) ، وب. حتی دستگاه های Amazon Echo نیز چندین سال است که از آن پشتیبانی می کنند. اما دیرتر از هرگز ، به خصوص اکنون ، می توانید بلندگوی عالی Nest Audio را برای موسیقی با صدای بهتر خریداری کنید.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*