اکنون می توانید اشتراک ها و خریدهای درون برنامه ای را از طریق اشتراک خانواده iCloud به اشتراک بگذارید – Geek را مرور کنید


کامرون سامرسون

آیا می دانید احمقانه چیست؟ چندین بار هزینه اشتراک را پرداخت کنید تا همه افراد خانواده شما از آن لذت ببرند. خبر خوب این است که این روزها به لطف اشتراک خانواده iCloud جدید اپل برای خریدهای درون برنامه ای و تمدید اشتراک خودکار تمام شده است. اکنون می توانید چیزهای ناخواسته ای را که بارها و بارها پرداخت می کنید با بقیه اعضای خانواده خود تقسیم کنید.

توسعه دهندگان باید ویژگی را فعال کنند زیرا به طور پیش فرض خاموش است. با این حال ، برخی ممکن است بسته به نحوه کارکرد برنامه ، اشتراک در اشتراک گذاری را انتخاب نکنند. به عنوان مثال ، توسعه دهندگان برنامه هایی که از IAP برای داده های آب و هوا استفاده می کنند ممکن است انتخاب کنند که این ویژگی را فعال نکنند زیرا خدمات آب و هوا توسط توسعه دهنده ممکن است گران باشد. به این ترتیب ، اشتراک مشترک یا خرید درون برنامه ای می تواند برنامه را به مکانی سوق دهد که دیگر به صرفه نباشد. بعلاوه ، خرید مواد مصرفی به دلایل مشخص قابل اشتراک نیست.

پورتال توسعه دهنده اپل می گوید:

اشتراک گذاری خانوادگی تجربه کاربری ساده ای را فراهم می کند و می تواند به شما در جذب مشترکان ، تشویق اشتراک های پرداختی ، افزایش تعامل کاربر و بهبود ماندگاری کمک کند. گزارش های فروش و روند به زودی به روز می شوند تا به شما در درک اثربخشی اشتراک های خانوادگی کمک کنند.

یکی از اولین برنامه هایی که این ویژگی را فعال کرد ، برنامه نوشتن Ulysses بود. امروز صبح من از App Store اعلانی دریافت کردم که به من اطلاع می دهد اشتراک ماهانه من اکنون می تواند با بقیه اعضای خانواده به اشتراک گذاشته شود.

تا کنون ، این تنها برنامه ای است که مشاهده کرده ایم و این ویژگی را فعال کرده است ، اما من مطمئن هستم که برنامه های بعدی با گذشت زمان ظاهر می شوند. توسعه دهندگان باید بررسی کنند که آیا توانایی فعال کردن آن را دارند یا خیر.

منبع: اپل از طریق iMore
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*