اکنون می توانید Stadia را به صورت رایگان و بدون رشته های متصل مشاهده کنید – Geek Review


آرم Stadia در یک سری بازی ها.
گوگل

مفهوم Google Stadia محکم به نظر می رسد. به جای اینکه چند صد (یا هزاران) دلار برای یک کامپیوتر پیشرفته هزینه کنید ، بازی ها را به دستگاه بودجه خود منتقل کنید – اگر اینترنت کافی دارید ، یعنی. برای انجام آزمایشات ، کارت اعتباری لازم بود و پس از آن باید به خاطر بسپارید. Google اکنون به شما امکان می دهد از اطلاعات پرداخت صرف نظر کنید. اما فقط نیم ساعت وقت دارید تا بازی کنید.

Google معمولاً به شما اجازه می دهد Stadia Pro را به مدت یک ماه امتحان کنید. این زمان بیش از زمان کافی برای امتحان سرویس است ، ببینید چه بازی هایی در دسترس است و تصمیم بگیرید که آیا سطح پرداخت شده ارزش وقت شما را دارد. و پاسخ به مهمترین س criticalال به طور قابل توجهی بیش از زمان لازم است: آیا اینترنت شما می تواند با Stadia همگام شود؟

اما شما باید اطلاعات کارت اعتباری را رها کنید. به طور طبیعی ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا امکان فراموش شدن انصراف و پرداخت هزینه خدماتی را که از آن استفاده نمی کنید (یا نمی توانید استفاده کنید) فراموش کنید. اکنون ، همانطور که 9to5Google یادداشت می کند ، گزینه بهتری وجود دارد.

اگر همه می خواهند بدانند که آیا اینترنت شما تسریع می شود (به معنای واقعی کلمه) ، اکنون می توانید بدون ارائه داده های مالی خود ، برای یک حساب آزمایشی ثبت نام کنید. در پایان ثبت نام آزمایشی ، گزینه ای برای امتحان سرویس به مدت 30 دقیقه مشاهده خواهید کرد.

این زمان کافی برای ورود به سرویس ، درخواست یک بازی رایگان است (Stadia Pro هر ماه بازی های رایگان توزیع می کند) و شروع به بازی می کند. اگر اینترنت شما از پس بازی های جریانی بر نمی آید ، می توانید بدون از دست دادن عشق محاکمه را تمام کنید. اگر تصمیم دارید که ادامه دهید ، اطلاعات کارت اعتباری خود را ارسال کنید.

ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما از نظر پاسخ به مهمترین س questionال “آیا می توانم این کار را در اینترنت انجام دهم؟” ، حذف موانع اضافی کار خوبی است. اگر نمی خواستید Stadia Pro را راه اندازی کنید ، اکنون چیزی برای از دست دادن نیست.

از طریق 9to5Google
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*