این اتفاق زمانی می افتد که هوش مصنوعی گوگل به شما کمک کند شعر بگویید – Geek Review


جاستین دوینو

آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر رایانه شما همه چیز را درباره شما بنویسد چگونه خواهد بود؟ خوب ، شما می توانید با Google Poems ، سایتی که با استفاده از یادگیری ماشینی برای تولید هایکو های بعدی خود ، اطلاعاتی در این باره پیدا کنید. و همانطور که انتظار داشتید ، عجیب و غریب می شود ، سریع.

ابتدا باید حداکثر سه شاعر را از لیست حدود دوازده نفر انتخاب کنید. Google از انتخاب های شما استفاده می کند و سعی می کند خطوطی را تولید کند که گویی توسط شاعران اصلی نوشته شده است. سپس باید بنویسید ، نوع شعری را که می خواهید انتخاب کنید و سطر اول خود را بنویسید. از آنجا لیستی از پیشنهادات مبتنی بر AI (هوش مصنوعی) دریافت خواهید کرد. اینکه آیا این شاعران واقعاً این سطور را در زندگی واقعی می گویند کاملاً متفاوت است.

با بازی در سایت ، یکی از اولین شعرهای ما شعر زیر بود:

اگر من دانه برف باشم چه می شود

آیا رعد و برق جنسی شنیده می شود؟

آیا من در سطح شعار دادن خود بودم؟

آواز شب و آواز پرنده من.

اولین خطی که معرفی کردیم این بود که “اگر من برف ریز باشم” اگر کنجکاو باشید ، این بود. ما با عنوان “من چی هستم” چیز خیلی عجیبی گرفتیم.

در یک شب آرام در دود می چرخد؟

شاید آنها سخت و خام بشکنند ،

گرگ و میش کوچکی به سینه اش زد

خرد شدن و پیچاندن شکمش.

البته برای نوشتن شعرهای واقعی نباید به این امر اعتماد کنید. اما جالب است که ببینید الگوریتم های گوگل چگونه کار می کنند. واضح است که Google محدودیت هایی را در اینجا برنامه ریزی نکرده است.

بیا ، خودت امتحانش کن اما هشدار داده شود ، همه چیز می تواند و اراده عجیب می شوند

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*