این ربات های شطرنج بت هارمون آماده برای آزمایش قدرت شطرنج شما هستند – Geek را مرور کنید


بث هارمون در شطرنج بازی می کند "دامنه ملکه" یک سریال از Netflix
نت فلیکس

اگر Netflix را تماشا می کنید دامنه ملکه اگر به شطرنج علاقه مند هستید (یا عشق خود به بازی قابل توجه را دوباره به دست آورده اید) ، احتمالاً خوشحال خواهید شد که بشنوید اکنون می توانید یک بازی را با شخصیت اصلی نمایش ، بث هارمون انجام دهید. سری جدید ربات های شطرنج که توسط Chess.com ساخته شده است ، به شما امکان می دهد در سطوح مختلف مهارت در برابر بث بازی کنید.

هفت ربات بت هارمون در سطوح مختلف قدرت شطرنج تنظیم شده اند ، که در زیر در پرانتز مشخص شده است ، به طیف گسترده ای از بازیکنان اجازه می دهد یک بازی را به خوبی انتخاب کنند. رباتها عبارتند از: بت در هشت (850) ، بت در نه (1200) ، بث در 10 سالگی (1600) ، بت در سن 15 سالگی (1800) ، بت در 17 سالگی (2400 ساله) ، بت در 20 سالگی (2500 ساله) و بت در سن 22 سالگی (2700).

یکی از هفت ربات شطرنج بث هارمون دات کام
Chess.com

نتفلیکس چنین گفت دامنه ملکه– براساس رمانی به همین نام ، 37 سال پیش نوشته شده است ، “بزرگترین فیلمنامه محدود تاریخ” است. این مجموعه جستجوی شطرنج توسط گوگل را دو چندان کرد ، جستجوی eBay برای “مجموعه شطرنج” 250٪ افزایش یافت و تعداد بازیکنان جدید Chess.com پنج برابر شد و به 3.2 میلیون نفر رسید. CNN اشاره کرد که این مجموعه منجر به افزایش فروش مجموعه های شطرنج 87٪ شده و فروش کتاب های شطرنج سه هفته پس از انتشار 603٪ جهش داشته است. بازی شطرنج همیشه یک سرگرمی مورد علاقه بوده است و به نظر می رسد که در آینده قابل پیش بینی همچنان یک بازی محبوب خواهد بود.

از طریق گجت 360
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*