این مرد ماکت ماترهورن را در دیزنی لند در حیاط خانه خود ساخت – LifeSavvy


شعبده بازی / یوتیوب

هواداران پارک موضوعی احتمالاً زمان گذشته مورد علاقه خود را از دست می دهند. خوب ، یک مرد تصمیم گرفت که امور را به دست خود بگیرد و نسخه کوچک ماترهورن را در دیزنی لند در حیاط خانه خود بازآفرینی کرد.

شان لاروشل در ناپا ، کالیفرنیا زندگی می کند و قطارهای خود را در دستان خود گرفت. لاروشل یک ماکت دو طبقه از سفر به دیزنی لند ساخت که شامل اخلاق ترسناک تا تونل ها تا فراز و نشیب ها است.

سازنده به ایستگاه خبری محلی خود گفت که از یک خانواده نزدیک که ایجاد کرده الهام گرفته است دزدان دریایی کارائیب با مضمون به سمت خانه خود راه می روند و توضیح می دهند که او همیشه می خواست پارک تفریحی خودش را بسازد. وی و 30 دوست از نظر اجتماعی با دستورات پناهگاه در محل موافقت کردند که به او فرصت کافی داد. نتیجه؟ سفری همهجانبه که شاید چشمگیرترین پروژه حیاط خلوت باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=pHLW0olSXOI

این پروژه در اواخر ماه مارس آغاز شد و تازه در اوایل ماه نوامبر به اتمام رسیده بود ، بنابراین این یک شاهکار خوب بود. در کل ، La Rochelle 15000 دلار هزینه کرد و تمام وقت با خانواده اش برای تکمیل شهربازی یک نفره کار کرد ، اما با توجه به اینکه دیزنی لند مجبور نیست به زودی افتتاح شود ، شاید فقط ارزشش را داشته باشد.

[Via Apartment Therapy]
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*