این معاملات خلاuum با ربات Roborock باعث خراب شدن خاک می شود ، نه پول شما – بررسی Geek


خلاor سفید Roborock S4 ، در اتاق نشیمن در حال حرکت است.
روبروک

بیایید صادق باشیم: مکیدن مکنده با جاروبرقی (طراحی شده برای بازی با کلمات) این یک کار یکنواخت است که بسیار قدرتمند است و زمان زیادی را می برد و در واقع هیچ کس دوست ندارد آن را انجام دهد. این مشکلی است که خلا vac ربات قول می دهد با انجام کار مناسب شما آن را حل کند. اما جاروبرقی های ربات گران هستند ، نه؟ امروز نه! شما می توانید Roborock Vaccum را با تخفیف حداکثر 240 دلار دریافت کنید و تنها کاری که باید انجام دهید اینست که روی جعبه کلیک کنید.

Roborock ، برای غریبه ها ، مارک دیگری از ربات های خلاuum موجود در iRobot است. اما این به لطف قیمت های مقرون به صرفه و استفاده از LiDAR برای پیمایش در خانه ، رقابت کاملی iRobot را ارائه می دهد. این شرکت به طور شگفت آور کار خوبی در ساختن نقشه ای از خانه شما انجام می دهد تا با کارایی بیشتر آن را تمیز کند.

آمازون دو مدل S4 و S6 در فروش دارد. هر دو دارای قابلیت LiDar ، مکش 2000 Pa ، زمان اجرای 180 دقیقه و توانایی تمیز کردن انتخابی فقط اتاق مورد نظر شما هستند. تفاوت اصلی این دو؟ S6 علاوه بر جاروبرقی می تواند خانه شما را نیز تمیز کند.
ما S6 را امتحان کردیم و از توانایی تمیز کردن آن چندان تحت تأثیر قرار نگرفتیم ، بنابراین توصیه می کنیم این مدل را فقط در صورت تخفیف قابل توجه خریداری کنید. خب، امروز روزش است.

اگر تمام تمایل شما به تمیز کردن جاروبرقی است ، می توانید S4 را با 70 دلار تخفیف دریافت کنید و قیمت را به 360 دلار کاهش دهید. و اگر ایده ربات خلاuum که تمیز کننده هم باشد برای شما خوب به نظر می رسد ، مدل S6 240 دلار می دهد ، 660 دلار پرداخت کنید. انجام معامله آسان است. به آمازون بروید و گزینه کوپن را بررسی کنید. فقط منتظر نمانید فروش های اینچنینی طولانی نیست.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*