این کودک Yoda Bike ، Y’all را بررسی کنید – Geek را نقد کنید


دیزنی

اگر مدتی است که Review Geek ، How-to Geek یا کارهای دیگر من را می خوانید ، می دانید که من یک دوچرخه سوار مشتاق (و سرزده) هستم. و من به طور معمول موتورسیکلت را با “جعبه فروشی” رکاب نمی زنم (به معنای واقعی کلمه) یا به صورت مجازی) ، اما این دوچرخه های احمق ماندالوریایی خیلی خوب هستند که حداقل نمی توان به آنها نگاه کرد. بیشتر کودک یودا.

بله ، من می دانم – از نظر فنی “کودک” و همه اینها نامیده می شود ، اما بیا. حتی اگر او Baby Yoda نباشد ، او Baby Yoda است. میدونی چی میگم؟

به هر حال ، اول ، به آن نگاه کنید:

موتور Baby Yoda که طرح رنگ سیاه و سبز و غلاف کوچک Yoda در جلو دارد.  شیرین است
دیزنی

خوب ، بنابراین در بیشتر موارد ، این فقط یک دوچرخه کودک عادی ، بالقوه (و احتمالاً) افتضاح است. دارای دوچرخه های ورزشی ، ترمز پارک تفریحی ، دوچرخه های 12 اینچی و سایر موارد است. اما کودک کوچک یودا نیز وجود دارد … غلاف … چیزی. از جلو! مثل یک سبد کوچک.

من اینجا دروغ نخواهم گفت – من به شدت فکر می کنم که غلاف کوچک را روی سنگ ریزه خودم بگذارم ، اگر آن را جداگانه فروخت ، حتی فقط برای سرگرمی رشته فرنگی. همانطور که همکار من مایکل در اسلاک به آن اشاره کرد ، اگر می توانید شافت را ببندید ، کاملا آیرودینامیکی است. من هستم. بگذارید این کودک یودا را بردارم ، لطفاً و متشکرم.

اگر کودک شما از طرفداران ماندو است (این کار را انجام دهید) ، به جای Yoda Pod یک موتورسیکلت با کلاه ایمنی خود وجود دارد. در حالی که کلاه ایمنی Mando به اندازه Baby Yoda خنک نیست ، اما دوچرخه خود حداقل از لحاظ زیبایی ظاهری بهتر دارد. این دوچرخه دارای چرخ های 16 اینچی است ، بنابراین کمی بزرگتر از مدل Baby Yoda است. خیلی بد است اگر فرزند بزرگتری دارید که یودا را به ماندو ترجیح می دهد.

موتور Mando که از طرح نقره ای و قرمز و یک کلاه ایمنی در جلو برخوردار است.  اینقدر زیبا نیست ، اما به نظر می رسد خنک تر باشد.
دیزنی

من می خواهم اعتراف کنم که هر دو دوچرخه به طور کلی عالی نیستند ، اما اغلب این برای کودکی خوب است که به هر حال در 9 روز دیگر آن را پشت سر می گذارد.

مدل Baby Yoda 119 دلار به شما باز می گرداند ، در حالی که Mando 10 دلار بیشتر با 129 دلار می پردازد. در صورت تمایل به خرید مستقیم از Disney ، روی دکمه های زیر کلیک کنید. یک اسکوتر Baby Yoda نیز وجود دارد که اگر سرعت بالاتر فرزند شما باشد با 45 دلار پرداخت می شود.

از طریق AllEars ؛ ممنون ، کوربین!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*