این گیشه اسکاندیناوی معنای کاملاً جدیدی برای “کار از راه دور” به ارمغان می آورد – Geek را مرور کنید


اتاق اداری واقع در یک جنگل
شب

آیا تا به حال خواسته اید از اداره فرار کنید و به جای آن یک روز را در پارک کار کنید؟ یا بهتر از این ، اگر می توانید دفتر خود را به پارک بیاورید چه؟ خوب ، شما می توانید به زودی. Ööd مستقر در استونی دفتری را در حیاط خانه تاسیس کرده است که به شما امکان می دهد آرامش و آرامش لازم برای کار را بدست آورید … اگر 20 هزار دلار داشته باشید.

کانسپت “Office in a Box” به زودی برای خرید از آمازون (از 19،900 دلار) در دسترس خواهد بود و به اندازه کافی بزرگ است که امکان اردو زدن دو نفر را فراهم می کند. کوچکتر 97 فوت مربع در دو قسمت کاری قرار می گیرد ، یا می توانید مدل کمی بزرگتر را انتخاب کنید که دارای یک حمام و یک آشپزخانه کوچک است.

نصب فقط چند ساعت طول می کشد و حتی می توانید گزینه مبله را انتخاب کنید. با این حال ، علاوه بر پوشش قیمت شیب دار ، باید چند هزینه اضافی نیز پرداخت کنید:

لیستی از هزینه هایی که توسط bed تأمین می شود و مشتری مسئول آن است
شب

مفهوم ید در سال 2016 توسط دو برادر Jaak و Andreas Tiik متولد شد. این شرکت همچنین تکرارهای کوچک دیگری در خانه مانند اتاق یوگا ، استودیو ، اتاق بازی و باغ زمستانی را انجام می دهد. سبک ساخت و ساز نشانه کمینه گرایی شمال است ، که باعث می شود هر گزینه گزینه ای آشکار برای جلوگیری از نگرانی ها و مشکلات جهان باشد. پنجره های آینه کاری شده در حین حضور در اتاق کار به شما حریم خصوصی می دهند و به شما اجازه می دهند جعبه منعکس شده و با محیط اطراف شما بهتر ترکیب شود.

در ماه های اخیر ، آد تقاضای زیادی برای محصولات خود دیده است – به لطف افزایش علاقه به خانه های کوچک و البته ویروس کرونا – این شرکت اکنون قصد دارد در سال 2021 شعبه ای در ایالات متحده افتتاح کند.

از طریق Business Insider
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*