این ید کودک مورد علاقه انیماتونیک مورد نیاز خود را بخرید – Geek را مرور کنید


ید کودک Animatronic با چشمان بسته و بلند مانند اینکه از Force استفاده می کند.
عزیزم یودا

از یک طرف ، شما می توانید 375 دلار برای یک بچه یودا در اندازه واقعی هزینه کنید که حتی بازوهای شما را حرکت نمی دهد. پشیمان نخواهید شد (من این کار را نمی کنم). اما اگر می خواهید کمتر هزینه کنید و چیزی را تحریک کنید که باعث ایجاد صدا شود ، این کودک Animatronic را با و بدون رسانه بررسی کنید. این شگفت انگیز است.

در 7.2 اینچ ، این ید کودک (یا اسپویلر کودک یا هشدار دهنده ، grogru) به نصف عروسک واقعی است ، اما اگر قصد دارید کودک را برای کودک بخرید ، این ممکن است ایده آل باشد. از این گذشته ، اگر هزینه اضافی پرداخت کنید ، شامل یک کیف حمل است که مانند کودک Bjorn یا بالای شانه شما (مانند یک ماندالوریایی مناسب) روی سینه آویزان است.

کودک یودا Animatronic در یک کیسه پارچه ای.
هاسبرو

اما کیف حمل مهمترین چیز در اسباب بازی نیست. اسباب بازی در حال حرکت است! راه نروید ، به خاطر داشته باشید ، اما کودک سر خود را برمی گرداند ، چشمان خود را می بندد ، دستان خود را بالا می آورد و به این واقعیت که شما به سر او ضربه می زنید واکنش نشان می دهد. او صداهایی ایجاد خواهد کرد و بله ، “از نیرو استفاده خواهد کرد”. حتی گوش هایش را تکان می دهد ، که تقریباً دلیل کافی برای خرید آن است.

به گفته هاسبرو ، او 25 ترکیب صدا و حرکت دارد و اگر دراز بکشید ، او “چرت می زند”. آیا ما اشاره کردیم که این اسباب بازی شایان ستایش است؟ حتی با یک آویز قابل جابجایی ماندالوری نیز همراه است.

شما می توانید Animatronic Child را بدون پرونده از آمازون تهیه کنید یا می توانید آن را با یک مورد از Hasbro تهیه کنید. فقط هشدار داده شوید ، آمازون می گوید قبل از کریسمس نمی رسد و هاسبرو این راه را نمی گوید.

جذاب ید کودک انیماتونیک
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*