بازی چند نفره “در میان ما” اکنون با قیمت پنج دلار در Nintendo Switch در دسترس است – Review Geek


Nintendo Switch Lite در میان ما بازی می کند
نینتندو ، Innersloth

در میان ما یک پدیده بازی است که از عنوان محبوب موبایل در سال 2018 به پربازدیدترین بازی گاه به گاه در سال 2020 راه اندازی می شود. این بازی که قبلا فقط برای iOS ، Android و Windows در دسترس بود ، امروز به نینتندو سوییچ گسترش می یابد. می توانید آن را با قیمت 5 دلار در eShop پیدا کنید ، همان قیمت Steam.

در میان ما یک بازی چند نفره است که شما را در لباس فضایی بی شکل خدمه یک کشتی رها شده قرار می دهد. حداکثر ده بازیکن با همکاری یکدیگر برای تأمین نیروی کشتی ، بازی های کوچک در سراسر نقشه انجام می دهند … اما یکی از آنها چیزی نیست که به نظر می رسد. متقلب برای کشتن بازیکنان دیگر (در کارتون های خونین دوست داشتنی) آنجاست در حالی که بقیه خدمه سعی می کنند بفهمند کدام یک هیولا است.

بازیکنان رأی می دهند ببینند چه کسی دیگران را می کشد … در حالی که Imposter سعی می کند آنها را وادار کند بازیکن اشتباه را به فضا پرتاب کنند. اگر کلاهبردار بتواند تا زمانی که فقط یک بازیکن باقی مانده باشد ، برنده خواهد شد. اگر خدمه بتوانند بفهمند چه کسی است ، برنده می شوند.

در میان ما به یک موفقیت باورنکردنی برای یک بازی مستقل کوچک تبدیل شده است که میلیون ها بازدید از Twitch و گفتمانی را فراتر از جامعه بازی ایجاد می کند. توسعه دهنده Innersloth قصد دارد آن را به طور مداوم گسترش دهد ، از جمله کارت چهارم که اخیراً اعلام شده است.

منبع: توییتر نینتندو
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*