بازی VR The Edge of Time ‘- نقد و بررسی Geek


نظریه هزارتوی

دکتر هو نوعی نمایش SciFi است که خواهان واقعیت مجازی (VR) است. خوشبختانه طرفداران دکتر سیزدهم (جودی ویتاکر) دو گزینه دارند که از جمله آنها دکتر کی: آخرالزمان. اما به روز رسانی رایگان به اتمام وقت پرستشهای Whovian از 9 (کریستوفر اکلستون) و 10 پزشک (دیوید تنانت) وجود خواهند داشت که فریاد می زنند: “خارق العاده! زیرا اکنون می توانید TARDIS آنها را در VR باشکوه وارد کنید.

اگر آشنا نیستید ، دکتر کی: آخرالزمان یک بازی مستقل VR است که در آن شما TARDIS را خلبانی می کنید (این یک نسخه Tether Aerial Release است که به سبک توسعه یافته است) ، و دکتر (با صدای جودی ویتاکر) شما را از راه دور و در طی وظایف راهنمایی می کند. هدف شما این است که جلوی تخریب ویروس واقعی را بگیرید … خوب ، کل واقعیت – یک نرخ کاملا استاندارد برای دکتر هو.

https://www.youtube.com/watch؟v=bVfnv8Fu0G4

شما می توانید معماها را حل کنید ، در زمان و مکان سفر کنید و حتی از پیچ گوشتی صدای دکتر برای دفع Daleks و Weeping Angles استفاده کنید. اما اکنون بازی به روزرسانی سرگرم کننده ای می شود. وی نسخه پزشک 9 و 10 را برای قسمت داخلی TARDIS اضافه می کند.

گوشه دیگری از فضای داخلی TARDIS
نظریه هزارتوی

بروزرسانی مربوط به لرد پیروز یک سری داستانها در چندین سیستم عامل (صوتی ، کمیک و غیره) ، از جمله 8th (Paul McGann) ، 9th و 10th Doctor. با این حال ، هنگامی که برای اولین بار وارد فضای داخلی تازه اضافه شده TARDIS می شوید ، آن را پیدا خواهید کرد.

برای یافتن مصنوعات خاص (پیوند دیگر به) ، باید بازی را انجام دهید (اگر قبلاً آن را به پایان رسانده اید) لرد پیروز) تا روشن شود.

به روزرسانی رایگان هم اکنون برای نسخه های Oculus Quest و PSVR در دسترس است دکتر کی: آخرالزمان. متأسفانه ، کاربران Steam هنوز فضای داخلی و زیبای TARDIS را دریافت نکرده اند.

منبع: Maze Theory via UploadVR
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*