با این دوربین های امنیتی Wyze با تخفیف از خانه خود محافظت کنید – Geek Review


عاقل

آیا می خواهید پلت فرم امنیتی هوشمند خود را در این فصل تعطیلات افزایش دهید؟ به عنوان بخشی از فروش در Cyber ​​Monday ، آمازون در حال حاضر دارای Wyze Cam v2 (در یک و دو بسته) و Wyze’s Pan Cam با تخفیف بین 20 تا 40 دلار است.

اگر در حال حاضر خانه هوشمندی دارید ، خوشحال خواهید شد که بدانید این دوربین ها از Alexa ، دستیار Google و اکوسیستم مربوطه آنها پشتیبانی می کنند. این بدان معناست که شما می توانید با س askingال از دستیار دیجیتال خود ، حتی اگر در خانه نیستید ، پخش مستقیم را از دوربین خود تماشا کنید.

دوربین ها هنگام تشخیص حرکت ، کلیپ های 12 ثانیه ای را ضبط می کنند. شما می توانید تا 14 روز تمام فیلم های خود را به صورت رایگان در فضای ابری ذخیره کنید. یا اگر ترجیح می دهید همه چیز را به صورت محلی ذخیره کنید ، می توانید این کار را از طریق کارت های microSD انجام دهید.

در مورد Pan Cam ، این امکان را به شما می دهد تا صفحه را متحرک ، شیب و بزرگنمایی کنید. این ویژگی را برای اتاق های بزرگتر که ممکن است نیاز به تغییر مداوم تمرکز داشته باشید ایده آل می کند. با این حال ، قابلیت آن ارزش دارد. همانطور که در بررسی خود ذکر کردیم ، موتور پانوراما بسیار ناخوشایند است.

شایان ذکر است که دوربین های فروخته شده امروز مدل های v2 هستند ، نه v3 های تازه معرفی شده ای که در اینجا بررسی کردیم. تفاوتهای بزرگتر بین نسلها فیلمهای روان ، دید بهتر در شب و مکالمه دو طرفه قابل دسترسی است. تمام دوربین های هر دو نسل می توانند تا 1080p HD فیلم برداری کنند.

ممکن است متوجه شوید که وب سایت Wyze همیشه این قیمت ها را لیست می کند ، اما Wyze هنگام سفارش مستقیم تحویل کالا را اضافه می کند. سفارش محصولات Wyze از آمازون معمولاً هزینه بیشتری دارد اما تحویل درجه یک را ارائه می دهد. در پایان ، شما به دو روش به یک شکل پرداخت می کنید. اکنون با این قیمت های پایین تر و تحویل اولیه ، با کمترین دلار سریعترین تحویل را دریافت می کنید.

منتظر چی هستی؟ از خانه خود محافظت کنید همین حالا یک (یا دو یا سه) از آنها را بخرید!

دوربین استاندارد 1080p HD

حرکت ، شیب و بزرگنمایی!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*