با این معامله آمازون 100 دلار در Galaxy Watch3 جدید سامسونگ صرفه جویی کنید – Geek را مرور کنید


Samsung Galaxy Watch3
سامسونگ

اکنون زمان مناسب برای خرید Galaxy Watch3 جدید سامسونگ است ، زیرا در حال حاضر فقط با قیمت 299 دلار در آمازون به فروش می رسد. این معامله شگفت انگیز 100 دلار از قیمت طبیعی شما صرفه جویی می کند ، به علاوه اعضای Prime Prime Amazon می توانند 20٪ اضافی پس انداز کنند. .

این معامله فقط برای نسخه 41 میلیمتری بلوتوث در Mystic Bronze و Mystic Silver قابل اجرا است ، اگرچه هنوز هم می توانید 100 دلار از 45 میلی متر ، LTE و تیتانیوم بلوتوث تنظیمات.

Galaxy Watch3 در اندازه ها ، پایان ها و رنگ های مختلف موجود است و ده ها هزار صفحه شماره گیری برای سفارشی سازی شما ارائه می دهد. به علاوه ، مقاومت نظامی ، مقاومت در برابر آب و باتری طولانی مدت به این معنی است که می تواند با ماجراهای روزانه شما همگام شود.

این ساعت پر از ابزار برای ردیابی فعالیت های تناسب اندام و کیفیت خواب شما است ، با ویژگی هایی مانند تمرین دویدن و راهنماهای تنفس برای از بین بردن استرس. ادغام با Bixby به این معنی است که می تواند متن شما را بخواند ، تماس بگیرد و موارد دیگر ، و Samsung Pay داخلی به شما امکان پرداخت هزینه چیزها را می دهد ، حتی اگر کیف پول خود را در خانه بگذارید. این ساعت بصورت یکپارچه با هر دو دستگاه Android و دستگاههای iOS انتخاب شده جفت می شود.

پیشنهاد بسیار خوبی برای یک ساعت هوشمند جدید شیک
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*