با این کتاب های Korra و Aang – Geek Review وضعیت آواتار خود را از خواب بیدار کنید


اسب تاریک مستقیم

اگر شما عزیزی دارید که با آن وسواس دارد افسانه کورا یا آواتار آخرین هواداردر اینجا چیزی است که می توانید برای آنها تهیه کنید. Dark Horse Direct کتابفروشی های Aang و Korra را برای پیش خرید در دسترس قرار می دهد. پیش بینی می شود این مجسمه ها با قیمت 79.99 دلار برای هر پاپ ، زمانی بین آوریل و ژوئن 2021 تحویل داده شوند.

از نظر اندازه ، هر کدام 6 × 6 تماشا کنید ، با دیواره 7 اینچ ارتفاع. مطمئناً ، در حالی که Aang با اسکوتر بادی خود سوار می شود ، پد Korra در زیر خود حاوی “گرداب قدرتمند آب” خواهد بود. “دیوارها” در پشت آنها نمادهای هر یک از چهار ملت (آتش ، زمین ، هوا و آب) را نشان می دهد.

چرخش هر دو شکل می تواند 360 درجه باشد ، به شما امکان انعطاف پذیری کامل در جهتی که می خواهید رو به آن باشند را می دهد. چشمان آنها ، همراه با خال کوبی های پیکان Aang ، در تاریکی نیز می درخشند و به شما اطلاع می دهند که وضعیت Avatar آنها را بیدار کرده اید.

Dark Horse Direct مفتخر است که The Legend of Korra – Avatar Korra Bookend را ارائه دهد! کورا با احضار یک گردباد قدرتمند آب بر فراز ویرانه های چهار عنصر افسانه ای ، از آواتارهای گذشته می خواهد تا قفسه کتاب شما را زنده کنند. همچنین کاملاً برای همراهی جزوه ما درباره Avatar Aang آماده شده است! از یکی یا هر دو لذت ببرید ، انتخاب با شماست.

و اگر چند قسمت از نمایش را از دست داده اید ، در تمام فصول سال افسانه کورا و آواتار آخرین هوادار در Netflix در دسترس هستند. پس برای چی منتظری؟ آنها را هم اکنون پیش سفارش دهید!

منبع: Dark Horse Direct
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*