با جدیدترین آزمایش گوگل یک اپرای کوچک نوسان ایجاد کنید – Geek را مرور کنید


Blob Opera.

یادگیری ساخت موسیقی شگفت انگیز در هر ژانر به چندین دهه تلاش ، یادگیری و خلاقیت نیاز دارد. اما این خیلی کار است. اگر شما بتوانید هم اکنون با کشیدن چند نقطه اپرای عالی بسازید ، چه می کنید؟ بله ، لکه ها آخرین آزمایش گوگل شما را به آهنگساز تبدیل می کند و شما حتی نیازی به دانستن تئوری موسیقی ندارید.

نقاش دیوید لی با شاخه فرهنگ و فرهنگ Google برای ایجاد Blob Opera همکاری می کند. این فرایند با ضبط چهار خواننده اپرا و سپس ارسال 16 ساعت اطلاعات به الگوریتم یادگیری ماشین آغاز شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZfLYuXi6sDI

سپس شبکه عصبی می تواند یک اپرا به عنوان صوتی با چهار گزینه گام: باس ، تنور ، میزانسن و سوپرانو ایجاد کند. از آن به بعد ، فقط مسئله ایجاد یک رابط بود. ایجاد موسیقی با Blob Opera آسان است. برای تغییر یادداشت ها یک نقطه را به بالا و پایین بکشید و مقیاس را بالا و پایین کنید. آنها را به عقب و جلو بکشید تا بین واکه ها (a ، e ، i ، o و u) جابجا شوید. نقاط باقی مانده به لطف یادگیری ماشین به طور خودکار هماهنگ می شوند.

اگر می خواهید ، می توانید عملکرد خود را ذخیره کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. این یکی را فقط در چند دقیقه ایجاد کردیم. و اگر ایده ایجاد موسیقی هنوز شما را ترساند ، می توانید به Google اجازه دهید کارهای سخت شما را انجام دهد. قرار دادن نوار لغزنده درخت کریسمس در گوشه پایین سمت راست به شما کلاه سانتا می دهد و به شما این امکان را می دهد که آنها آهنگ های کریسمس را بخوانند.

کل کار احمقانه است ، اما به طرز شگفت انگیزی سرگرم کننده است و بسیار خوب کار می کند. شناخت بیشتر در مورد تئوری موسیقی به شما امکان می دهد آثار هنری پیچیده ای خلق کنید. اما شما می توانید چیز زیبایی ایجاد کنید ، حتی بدون اینکه از کار درونی ترکیب آگاهی داشته باشید. امروز آن را در سایت Google Arts and Culture امتحان کنید.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*