با جیپ Wrangler Rubicon جدید LEGO تکنیک از جاده خارج شوید – Geek را مرور کنید


لگو

به نظر می رسد بعد از وقفه ای کوتاه با LEGO Technic 6 × 6 Volvo Articulated Hauler ، این شرکت در یک سری داغ از اتومبیل های Technic و SUV قرار دارد. ابتدا تکنیک مک لارن سنا GTR و سپس تکنیک فراری 488 GTE داشتیم. اکنون زمان آن رسیده است که کمی اسپرت و کثیف تر باشد – Jeep Wrangler Rubicon 49.99 دلاری.

ماکت جیپ تمام اصول معروف Wrangler Rubicon را پوشش می دهد. این شامل قلاب و وینچ در جلو ، صندلی های عقب که تا می شوند و قابلیت برداشتن سریع درها است. شما حتی لاستیک اضافی کلاسیک را در پشت خود خواهید گرفت – نه اینکه با آپارتمان های ساخته شده توسط LEGO روبرو شوید.

مارک آلن ، رئیس Jeep Design گفت: “از هر صاحب جیپ Wrangler بپرسید و او به شما خواهد گفت که ماشین آنها فقط نسخه بزرگتری از این کیت جدید LEGO است. “طراحی جیپ Wrangler به آنها اجازه می دهد تا جدا شوند ، بالا بیایند ، درها را باز کنند ، آن را دوباره پیکربندی کنند ، قطعات جدیدی از تیم Mopar اضافه کنند و سپس دوباره مونتاژ کنند. این LEGO Technic Jeep Wrangler باید سطح جدیدی از لذت را برای علاقه مندان به Jeep به ارمغان بیاورد و به الهام بخشیدن از طراحان آینده برای این برند کمک کند. “

از نزدیک یک راننده جیپ LEGO که سیستم وینچ خود را به نمایش می گذارد.
لگو

LEGO Technic Jeep Wrangler Rubicon شامل 665 دستگاه ، فرمان جلو با دکمه فشار و سیستم تعلیق مفصلی است. این در تاریخ 1 ژانویه به طور مستقیم در فروشگاه LEGO در دسترس خواهد بود.

منبع: LEGO
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*