با خط به روز شده Google Nest چند سکه در خانه هوشمند خود ذخیره کنید – Geek را مرور کنید


محصولات Google را در پس زمینه هندسی به روز کنید
Google ، Washdog / Shutterstock.com

گوگل اکنون در حال گسترش کار خود است انتخاب محصولات تعمیر شده علاوه بر تلفنهای Pixel به روز شده و Pixelbooks ، فروش مجدد آن از سپتامبر گذشته آغاز شد. اگر مخالف استفاده دقیق از محصولات خود نیستید ، این یک روش عالی برای ساخت مجموعه لوازم خانگی هوشمند و بدون بانک است.

نگران نباش: محصولات Google به روز شده است قبل از فروش مجدد ، فرآیند کنترل کیفیت گسترده ای را طی کنید. Google دستگاهها را کاملاً پاک می کند و آنها را به حالت جدیدی باز می گرداند ، سپس آنها را از طریق یک سری آزمایشات قرار می دهد تا مطمئن شود که هنوز قادر به انجام کار هستند. کلیه محصولات به روز شده از طرف Google یک سال گارانتی دارند.

گرچه این تخفیف خیره کننده نیست ، شما همچنان می توانید از تخفیف جزئی برای ابزارهای مختلف مانند Refurbished Nest Cam Indoor با قیمت 115 دلار (کمتر از قیمت اصلی 129 دلار) یا Google Nest Protect به روز شده: نسل دوم دود + CO بهره مند شوید. هشدار فقط با قیمت 90 دلار (که برای آخرین نسخه 119 دلار اجرا می شود). البته می توانید یک Refurbished Pixel 3 را نیز در آنجا پیدا کنید ، اگر به دنبال تلفن هوشمند جدید هستید از 249 دلار شروع می شود.

از طریق 9to5 گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*