با داشبورد Mount Aivo Connect iOttie الکسا بدون دست به ماشین خود اضافه کنید – Geek Review


iOttie

هیچ چیز خطرناک تر از بازی با GPS یا مرور Spotify هنگام رانندگی نیست. با این وجود تعداد بسیار کمی از خودروها دارای کنترل صوتی م effectiveثر یا به روز هستند. iOttie می خواهد با Aivo Connect 90 دلاری خود ، یک پایه داشبورد گوشی هوشمند که هم شارژر بی سیم است و هم سیستم هندزفری الکسا اتو ، این مشکل را حل کند.

Aivo Connect از طریق بلوتوث با سیستم صوتی اتومبیل شما جفت می شود و به طور موثر اتومبیل شما را به یک بلندگوی اکو هوشمند تبدیل می کند. بدون فشار دادن دکمه ها می توانید از آن برای درخواست راهنمایی ، برقراری تماس ، تغییر موسیقی یا مدیریت خانه هوشمند خود استفاده کنید. و به لطف حالت خودکار الکسا ، Aivo Connect می تواند تلفن شما را با اطلاعات مشاهده ، دستورالعمل های ناوبری و موارد دیگر به یک نمایشگر اتومبیل هندزفری تبدیل کند.

اما Aivo Connect فقط یک بلندگوی Echo برای ماشین شما نیست. این همچنین یک پایه داشبورد برای گوشی هوشمند شما و یک شارژر بی سیم 10 واتی است. و برخلاف سایر پایه های گوشی های هوشمند ، Aivo Connect از سیستم Sense Auto Mount بهره می برد که با قرار دادن گوشی در چرخش ، دستان شما به طور خودکار بسته می شود.

Aivo Connect با قیمت 90 دلار در آمازون در دسترس است و با دستگاه های Android و iOS کار می کند. این یک گزینه قوی برای کنترل صوتی داخلی ماشین شما است ، اگرچه بسیار گرانتر از سایر سیستم های الکسا اتو مانند Echo Auto (که امروز به قیمت 20 دلار فروخته می شود) و Anker Roav Viva است. iOttie همچنین قصد دارد یک دوربین فیلمبرداری کنترل سازگار با الکسا به نام Aivo View تا سال 2021 راه اندازی کند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*