با ویژگی جدید هدیه DoorDash – به شما چند دوست غذا ارسال کنید – Geek Review


دیوید تونلسون / Shutterstock.com

بیایید واقعی باشیم همه ما در تلاش هستیم که تعطیلات خود را انجام دهیم و DoorDash می خواهد به شما کمک کند. این گزینه جدید “ارسال به عنوان هدیه” را در هنگام پرداخت اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد در این تعطیلات غذا را به عنوان هدیه ارسال کنید.

این ویژگی جدید به شما امکان انتخاب کارت ، افزودن پیام شخصی و انتخاب محل ارسال رسید هدیه را می دهد. همچنین می توانید زمانبندی تحویل را برنامه ریزی کرده و حتی اطلاعات ردیابی را برای گیرنده ارسال کنید. این اطمینان می دهد که پس از ترک تحصیل ، یک فرد غریبه در هدیه شما در سرما رها نمی شود یا سرقت نمی شود. علاوه بر بررسی جعبه جدید و افزودن پیام ، شما به سادگی غذا را طبق معمول سفارش می دهید و به DoorDash می گویید که کجا آن را تحویل دهد.

ویژگی جدید همچنین در خاویار ، یک شرکت DoorDash خریداری شده در سال 2019 موجود است. خاویار در شهرهای منتخب در دسترس است که ممکن است خود DoorDash در آن موجود نباشد.

به دلیل همه گیری جهانی ، سرویس های غذایی ممکن است اخیراً جهش داشته باشند. طی سال گذشته ، DoorDash با افزودن شرکای بیشتری به زرادخانه خود ، دامنه خود را گسترش داده و اکنون مواد غذایی شما را به درب منزل تحویل می دهد.

به زودی می توانید از ویژگی جدید iOS به صورت آنلاین نیز استفاده کنید. پشتیبانی اندروید بعداً ارائه می شود. DoorDash تبلیغ ویژه ای برای کسانی که می خواهند بدهند دارد. زمانی که مشتریان 20 دلار یا بیشتر (قبل از پرداخت مالیات و هزینه ها) از 19 نوامبر تا 27 نوامبر هزینه کنند ، 10 دلار کوپن دریافت می کنند.

از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*