با گزارش فعالیت Netflix Kids – بررسی Geek ، در مورد برنامه های مورد علاقه کودکان خود اطلاعات کسب کنید


تصویر گزارش فعالیت Netflix برای کودکان در حال عمل.
نت فلیکس

همیشه امکان تماشای تلویزیون با فرزندانتان وجود ندارد ، مخصوصاً وقتی که آنها زمان نمایش بی پایان دارند. به همین دلیل Netflix در حال آزمایش گزارش فعالیت کودکان است ، ابزاری که آنچه بچه های شما تماشا می کنند را خراب می کند تا بتوانید به نمایش های مورد علاقه آنها متصل شوید. Netflix همچنین در حال آزمایش تنظیمات Family Profile است که نمایش ها و فیلم هایی را برای لذت بردن از خانواده شما ارائه می دهد.

همانطور که گزارش شده است روی لبه، نتفلیکس از مشتریان دارای نمایه کودک در Netflix دعوت می کند تا گزارش فعالیت کودکان را امتحان کنند. گزارش فعالیت علاوه بر اینکه به شما می گوید بچه های شما چه چیزی را نشان می دهند ، موضوعات مربوط به هر برنامه ای را که کودک شما تماشا می کند توضیح می دهد و حتی در مورد پربیننده ترین شخصیت های فرزندانتان نیز می گوید. اگر این کافی نیست ، گزارش فعالیت کودکان همچنین جوک روز ، رنگ آمیزی صفحات را برای چاپ و بازی های مسابقه سرگرم کننده بر اساس نمایش های برجسته کودکان شما به شما می دهد.

گزارش فعالیت کودکان می تواند به شما کمک کند در طی نمایش ها و فیلم هایی که وقت تماشا ندارید با فرزندان خود ارتباط برقرار کنید. همچنین می تواند به شما کمک کند آنچه را که فرزندانتان بدون مراقبت تماشا می کنند مشاهده کنید یا به شما ایده بدهد که چه نوع نمایش یا کالای سینمایی را برای کریسمس امسال دوست دارند. در مجموع ، والدین می توانند پس از آزمایش در Netflix ، گزارش فعالیت فرزندان خود را برای هر سرویس جریانی درخواست کنند.

Netflix همچنین در حال آزمایش ویژگی جدیدی برای حساب های خانواده است. Family Profiles از سابقه مرور همه حساب های Netflix شما برای ارائه محتوای خانوادگی پسندیده استفاده می کند که همه افراد در خانه شما از آن لذت خواهند برد. به طور قابل پیش بینی ، نمایه خانواده شما فیلم هایی با سن بالاتر از PG-13 یا نمایش های خارج از TV-14 ارائه نمی دهد.

والدین می توانند گزارش فعالیت کودکان را امتحان کنند ، اما فقط پس از دریافت دعوت نامه ایمیل از Netflix. حساب های خانواده نیز اکنون شروع می شود ، اگرچه شما باید پس از دیدن پنجره بازشو “افزودن خانواده” در وب سایت Netflix به سیستم وارد شوید. صندوق ورودی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا از شما دعوت شده است تا گزارش فعالیت کودکان را امتحان کنید یا خیر و یا وارد Netflix شوید تا ببینید آیا می توانید یک نمایه خانواده ایجاد کنید.

منبع: نتفلیکس از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*