با Android TV x86 Port هر رایانه قدیمی Windows را به یک مرکز رسانه تبدیل کنید – Geek را مرور کنید


دسک تاپ کوچک و ارزان Dell OptiPlex – ایده آل برای Android TV x86 دل / گوگل

چرا وقتی می توانید Android TV را به لپ تاپ قدیمی ویندوز خود اضافه کنید ، NVIDIA Shield خریداری کنید؟ پورت غیر رسمی Android TV x86 به شما امکان می دهد تقریباً هر رایانه Intel یا AMD را به یک مرکز رسانه سریع در Android TV تبدیل کنید.

Android TV x86 که توسط عضو ارشد XDA AmznUser444 Dev ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد رایانه شخصی Windows خود را به یک مرکز رسانه ای ساده و مقرون به صرفه تبدیل کنید. Android TV x86 یک گزینه عالی برای نرم افزاری مانند Kodi (یا سیستم عامل ویندوز) است و با استفاده از Google TV 50 دلار در Chromecast صرفه جویی می کنید.

بیشتر ویژگی های Android TV باید خارج از جعبه کار کنند ، اگرچه پورت x86 در پخش Netflix مشکل دارد و نمی تواند فیلم کامل HD را از Netflix یا Amazon Prime ضبط کند. درگاه همچنین از Chromecast پشتیبانی نمی کند ، زیرا رایانه شما DRM مورد نیاز Chromecast را ندارد. با این حال ، همانطور که XDA اشاره می کند ، پورت x86 مبتنی بر پروژه Android-x86 است و از اکثر سخت افزارهای رایانه پشتیبانی می کند. هنگام کار با Android TV x86 برای تهیه Wi-Fi ، بلوتوث ، LAN یا صدا مشکلی نخواهید داشت.

نیازهای سخت افزاری برای Android TV x86 کاملاً کم است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک پردازنده 64 بیتی دو هسته ای 1.2 گیگاهرتزی با 1 گیگابایت رم ، 8 گیگابایت حافظه و 64 مگابایت حافظه ویدیویی است. بیشتر رایانه های شخصی ساخته شده در ده سال گذشته فرسوده هستند. می توانید پورت را برای Android TV x86 از طریق انجمن XDA یا وب سایت Android TV x86 بارگیری کنید. یک راهنمای نصب در وب سایت پورت x86 موجود است.

منبع: XDA-Developers
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*