با Apple Fitness + شکسته شوید ، که در 14 دسامبر راه اندازی شد – Geek Review


Apple Fitness + در iPhone ، iPad و Apple TV
سیب

خدمات اشتراکی + Apple Fitness پس از اعلام در یک رویداد در ماه سپتامبر ، در 14 دسامبر آغاز به کار کرد. این مبلغ 9.99 دلار در ماه (یا 79.99 دلار در سال) به شما بازپرداخت می کند و به یک Apple Watch سازگار با iPhone ، iPad یا Apple TV نیاز دارد. در ابتدا ، شما 10 نوع آموزش را در نظر می گیرید: تمرین با شدت زیاد (HIIT) ، قدرت ، یوگا ، رقص ، هسته ، دوچرخه سواری ، تردمیل (برای دویدن و راه رفتن) ، قایقرانی و خنک کننده هوشمند.

اپل واچ به عنوان یک دستگاه تناسب اندام بسیار محبوب است. و با استفاده از Fitness + ، این شرکت از این محبوبیت بهره می برد و آن را اساس تجربه می کند. به عنوان مثال ، اگر چند دقیقه از جلسه فشرده باقی مانده باشد ، زمان مشخص خواهد شد تا به شما اطلاع دهد كه تقریباً آماده هستید.

با کمک هوش مصنوعی (AI) ، این سرویس از انواع تمرینات شما آگاه خواهد شد و براساس سابقه شما ، تمرینات مختلفی را به شما پیشنهاد می دهد. و اگر اشتراک Apple Music دارید ، Fitness + آن را در تمرینات شما ادغام می کند ، که به شما کمک می کند تا روی کار متمرکز باشید.

Apple Fitness + فیلم با اپل واچ در کنار آن با آموزش فعال
سیب

Fitness + تمریناتی را توصیه می کند که با آنچه کاربر قبلاً دوست دارد انجام دهد ، بنابراین می تواند با یک چیز آشنا وارد شود ، پیشنهاد می دهد چیز جدیدی را امتحان کنید ، به آنها کمک می کند مربی جدیدی پیدا کنید یا یک تمرین برای تکمیل برنامه فعلی خود ارائه می دهد.

اپل می گوید شما هر هفته محتوای جدیدی با مدرسان ، طول و موسیقی متفاوت دریافت خواهید کرد. به این ترتیب ، شما مجبور نیستید هر هفته همان کارها را انجام دهید. این شرکت همچنین دارای تمریناتی است که آنها آن را “مبتدیان مطلق” می نامند ، که برای کسانی که تازه شروع به آموزش می کنند ایده آل است. یا شاید شما چند هفته (یا چند ماه) از ورزش فاصله گرفته اید و برای بازگشت به شیار به کمک نیاز دارید.

همانطور که قبلا ذکر شد ، این سرویس ماهیانه 9.99 دلار یا سالانه 79.99 دلار به شما بازپرداخت می کند. گزینه دیگر اتصال آن به Apple One است که برای شما 29.99 دلار در ماه هزینه خواهد داشت. شامل Apple Music ، فضای ذخیره سازی 2 ترابایت iCloud ، Apple Arcade ، Apple News + ، Apple TV + و البته Apple Fitness +. فقط به یاد داشته باشید که فقط در صورت صرفه جویی در هزینه ، صرفه جویی می کنید اگر از همه این اشتراکات استفاده کنید.

در هر صورت ، شما واقعاً هیچ بهانه ای ندارید. بیرون بروید و در شکل بجنگید!

منبع: Apple through The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*