برای بازگرداندن خاطرات قفل صفحه – از تصاویر زمینه زنده Google Photos استفاده کنید – پیش نمایش Geek


Google Photos

چه کسی وقت دارد تا از طریق حساب Google Photos شما عبور کند؟ سرویس ذخیره سازی ابر رایگان سعی دارد با تصویر زمینه جدید Live Memories ، دسترسی به عکس های شما را آسان تر کند. تصویر زمینه به طور مداوم از طریق Google Photos شما در حال جابجایی است ، که هربار که قفل تلفن Android خود را باز می کنید تجربه گذشته را آسان تر می کند.

تصاویر پس زمینه Live Memories که توسط XDA مشاهده شده است ، عکس های تصادفی را در خانه یا صفحه قفل شما چرخه می زند. اما این ویژگی هنوز کاملاً ساده است – به عنوان مثال نمی توانید آن را برای نمایش عکس ها از یک آلبوم خاص Google Photos سفارشی کنید و نمی توانید تعداد دفعات تغییر تصویر را تنظیم کنید (به طور پیش فرض هر چند دقیقه یکبار حلقه می شود). علاوه بر این ، به نظر می رسد این ویژگی مختص اندروید باشد.

برای استفاده از ویژگی جدید تصاویر پس زمینه زنده Google Photos ، Android Wallpaper Selector را باز کنید و به Live Wallpapers بروید. اگر از Google Photos نسخه 5.22 یا بالاتر استفاده می کنید ، باید تصویر زمینه ای به نام Memories را مشاهده کنید. برای پیش نمایش یا تنظیم تصاویر Google Photos Memories به عنوان تصویر زمینه زنده ، آن را باز کنید. اگر هنوز نسخه 5.22 از طریق APKMirror در دسترس نیست ، لازم است که آن را بارگیری کنید.

اگر شما یکی از بسیاری از افرادی هستید که از محدودیت داده جدید Google Photos ناراحت هستید ، این ویژگی تصویر زمینه زنده می تواند دلیل ماندگاری شما باشد. این هنوز یک ویژگی کاملاً ابتدایی است ، اما ممکن است به محض اجرای برخی کنترل ها و شخصی سازی توسط Google ، این بازی را تغییر دهد.

منبع: Google Photos از طریق XDA
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*