برای برنده شدن در دو کنترلر Mandalorian نسخه محدود ، قرعه کشی های Xbox را وارد کنید – Geek را مرور کنید


عکس کنترلرهای Xbox Baby Yoda و Mandalorian.
مایکروسافت

پسندیدن ماندالوریایی مایکروسافت با موانعی در برابر فینال فصل 2 این سریال را جشن می گیرد ماندالوریاییقرعه کشی -Eme برای کنترل Xbox. طرفداران جنگ ستارگان می تواند ردیابی و روتوش کند حساب توییتر Xbox برای شانس پیروزی در کنترل کننده های نسخه محدود Baby Yoda و Mandalorian.

کنترل کننده های سفارشی حاوی طرح هایی از ماندالوریا و ید کودک (AKA The Child AKA Grogu) با پس زمینه روشن و پد D های شخصی هستند. آنها در نسخه های محدود در دسترس هستند جنگ ستارگان نامه ، بسته به اینکه چه کسی برنده شود ، ممکن است در یک قفسه یا سطل زباله قرار بگیرد.

از 17 تا 28 دسامبر ، جنگ ستارگان طرفداران بالای 18 سال که در ایالات متحده زندگی می کنند می توانندXbox و بازنشر توییت در قرعه کشی xbox با # بازی های TheMandalorianXboxSweepstakes برای به دست آوردن کنترل کننده ها.

مایکروسافت به تازگی اشتراک رایگان + Disney را به عنوان امتیاز مشترکان Game Pass Ultimate اضافه کرده است که به شما امکان می دهد جبران کنید ماندالوریایی (یا هر مورد دیگری جنگ ستارگان محتوا) به صورت رایگان. همچنین می توانید برخی را بررسی کنید جنگ ستارگان فرنی ج کنکوری با تشکر از بسته جدید DLC.

منبع: ایکس باکس
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*