برای دریافت هدایای کریسمس آخرین لحظه تحویل شما در دو ساعت 5 دلار به اپل بپردازید – Geek Review


فروشگاه سیب در یک ساختار گنبدی.
edphi / Shutterstock

متوجه شدیم؛ به تعویق انداختن خرید کریسمس آسان است ، اما به تعویق انداختن این سال اشتباه است. و با این وجود ، با وجود هشدارهای ما برای پایان زودهنگام تعطیلات ، احتمالاً هنوز در آخرین لحظه مشغول خرید هستید. و با تمام تأخیر در ارسال ، این یک چشم انداز وحشتناک است. اگر شما خوش شانس باشید که به فروشگاه اپل نزدیک هستید ، اپل می خواهد روز را با تحویل دو ساعته 5 دلار پس انداز کند.

نزدیکی نیز در اینجا تنها صید نیست. طبق گفته اپل ، شما فقط می توانید دو بار برای “کالاهای واجد شرایط موجود در انبار” سفارش دهید. و با حکاکی این مک بوک نمی توانید سفارشی سازی کنید.
اگر امروز به هدیه خود نیازی ندارید ، اپل کالاهای بسیاری را در روز بعد و دو روز تحویل می دهد. این شامل iPhone ، Mac ، Apple Watches و سایر موارد است. دقیقاً هدیه فیل سفید نیست ، بلکه گزینه هایی است که واقعاً برای کریسمس مبارک ایجاد می کند.

برای هرکسی که سعی دارد در شرایط کنونی در امان باشد ، اپل نوید یک سرویس تحویل بدون تماس را می دهد. این به معنای رد کردن امضا و ارائه تأیید شفاهی در عوض (احتمالاً از طریق درب یا زنگ ویدئو) است.

اما اگر تحویل کریسمس را برای مدت طولانی به تعویق انداخته اید و همچنان قصد دارید یک محصول اپل بدهید ، خوب است بدانید که می توانید هدیه خود را سریع و بدون پرداخت هزینه تحویل بگیرید.

از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*