برخی از اتومبیل های LEGO را با دو کامیون هیولای LEGO 20 دلاری خرد کنید. – بررسی گیک


چگونه فاکتور جذاب LEGO را بهبود می بخشید؟ LEGO Monster Truck چطور! اگر طرفدار LEGO و طرفدار Monster Trucks هستید (و چه کسی نیست؟) ، خبرها بهتر و بهتر می شوند. LEGO به تازگی کیت های جدید LEGO Technic Monster Jam Max-D و Monster Jam Grave Digger را معرفی کرده است. بهتر از همه؟ آنها فقط 19.99 دلار به شما بازپرداخت می کنند.

با کمی کمتر از Andrew Jackson 230 قطعه برای مجموعه Max-D و 212 قطعه برای مجموعه Grave Digger بدست خواهید آورد. هر دو با یک “عقب کشیدن” همراه هستند که باعث می شود ماشین مسابقه دهد و آماده است تا هر چیزی را خرد کند.

این کیت ها در سری فنی قرار دارند و شما می توانید برخی از مشکلات را انتظار داشته باشید که تا حدودی به دلیل موتور کشش است. اما LEGO این کیت ها را برای کودکان هفت ساله و بالاتر مناسب ارزیابی می کند و آن را به یک کیت ارزان قیمت Technic تبدیل می کند.

کامیون هیولای مورد علاقه خود را انتخاب کنید (یا هر دو را بخرید!) و گرافیک شخصی و جزئیات کامیون را دریافت کنید. این شامل سنبله های Max-D و گرافیک آتش و پرچم استخوان متحرک Grave Digger است. به طور طبیعی شما لاستیک های بزرگ ، چراغ های جلو و رنگ های پررنگ دریافت می کنید.

اما وقتی کار شما از بین بردن همه چیز در مسیر شما تمام شد ، می توانید هر دو کامیون را به عنوان باگی های آفرود بازیابی کنید. این باعث می شود این مجموعه دو در یک باشد که برای 20 دلار بد نیست. LEGO می گوید که Grave Digger و Max-D هر دو در تاریخ 1 ژانویه منتشر می شوند. نه فقط به موقع کریسمس بلکه به موقع یک سال نو مبارک.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*