برنامه Apple TV در اوایل سال 2021 در Chromecast جدید عرضه می شود – Geek را مرور کنید


Chromecast با Google TV متصل است
جاستین دوینو

Chromecast جدید با Google TV یکی از بهترین استریم های موجود در بازار است و به رقبا یک رقیب واقعی می بخشد. و این رقابت فقط به لطف اضافه شدن مواردی مانند HBO Max (هنوز در Roku) و به زودی Apple TV در حال رشد است. می توانید از این برنامه برای تماشای محتوای Apple TV + و نمایش ها و فیلم های تلویزیونی iTunes TV خریداری کنید.

اینکه چه زمانی برنامه Apple TV به Google Chromecast وارد می شود کاملاً مشخص نیست. این شرکت گفت ، “اوایل سال آینده.” اما شما می توانید به Apple TV + (اگر مشترک هستید) ، محتوای iTunes خریداری شده و کانال های Apple TV دسترسی پیدا کنید. محتوای Apple TV همچنین در محتوای توصیه شده Chromecast شروع به نمایش می کند.

شما به عنوان مشترک اپل تی وی + می توانید در نمایش ها ، فیلم ها و مستندهای برنده جایزه از خلاق ترین داستان نویسان جهان شرکت کنید. این عناوین شامل عناوینی مانند “تد لاسو” ، “نمایش صبح” ، “دفاع جیکوب” ، “تازی” و “نمایش ویژه کریسمس جادویی ماریا کری” است. همچنین در برنامه Apple TV ، می توانید به کتابخانه خرید فیلم ها و نمایش های تلویزیونی اپل دسترسی داشته باشید ، همچنین از توصیه ها و کانال های شخصی و منتخب Apple TV لذت ببرید. از طریق Family Sharing ، حداکثر شش نفر از اعضای خانواده می توانند اشتراک در کانال های Apple TV را به اشتراک بگذارند

همچنان Chromecast جدید را با Google TV می خواهید. و نه فقط به این دلیل که او یک پخش کننده عالی است. گوگل می گوید برنامه Apple TV ابتدا به این دستگاه ضربه می زند و بعداً به سراغ دیگران می آید. این افزودنی Chromecast را به یکی از کاملترین راه حلهای پخش جریانی تبدیل می کند ، گزینه هایی که حتی Roku هم ندارد.

منبع: Google از طریق 9to5Google




منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*